Orcheston – edycja druga już 17 maja! MAMY BILETY! [KONKURS]

0
Po niezwykłym sukcesie premiery Orchestonu i wyprzedanej po brzegi sali ICE Kraków Congress Centre, Gromee wraz z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej zaprezentuje swój projekt ponownie! Koncert tym razem odbędzie się w warszawskim Torwarze 17 maja 2019 roku. Nie zabraknie również gości specjalnych! Mamy dla Was sześć podwójnych biletów na to wydarzenie!

Hity muzyki elektronicznej w aranżacji symfonicznej? To musi się udać! Polski DJ Gromee, reprezentant naszego kraju w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji, ponownie startuje ze swoim wyjątkowym projektem. Wraz z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej, Beatą Kozidrak, Kayah, Anią Dąbrowską, Reni Jusis, Sarsą i Lukasem Meijerem szlifują aranże przed warszawskim Orchestonem.

Mamy dla Was sześć podwójnych biletów na to muzyczne wydarzenie! Ogłaszamy konkurs!

Aby wziąć w nim udział, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Gdzie i kiedy dokładnie odbył się pierwszy koncert z cyklu Orcheston?”

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości Orcheston. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 13 maja do godziny 23.59. Zwycięzców ogłosimy dzień później, czyli we wtorek 14 maja o godzinie 9.00.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick