Oni posłuchają 2Cellos na żywo w Atlas Arenie!

0
Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania były wejściówki na koncert chorwackiego duetu 2Cellos, który odbędzie się już 13 maja w Atlas Arena Łódź. Co należało zrobić, by zdobyć bilety? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie koncert 2Cellos jest tym, który chcesz obejrzeć na żywo? Wybraliśmy najlepsze odpowiedzi, a nazwiska zwycięzców publikujemy na portalu wlkp24.info.

A oto lista zwycięzców:

Robert Kuliński:

Odpowiedź jest prosta bo bardzo często słuchamy z żoną ich
muzyki, słuchaliśmy jej też w okresie narzeczeństwa.
Mamy wiele miłych wspomnień związanych z ich muzyką. Zbliża się
Nasza pierwsza rocznica ślubu, zatem byłby to
wspaniały prezent na rocznicę. Proszę zróbcie Nam niespodziankę!

Tomasz Kuziemski:

Ja i moja żona Magdalena obchodzimy swoją 3 rocznicę  która przypada 14 maja. Byłby to wymarzony prezent dla niej i oczywiście niespodzianka, ponieważ bardzo lubi hity takie jak  Michael, Queen, Eltona Johna, Michael Jackson, Coldplay, czy AC/DC czy Despacito w ich wykonaniu na wiolonczeli.

Jaromir Jończak: 
Ponieważ moja żona namiętnie słucha zarówno samego Hausera jak i chorwackiego duetu. Zrobiłbym jej piękny prezent i razem moglibyśmy przeżyć niesamowite chwile na ostatnim koncercie zespołu 2Cellos w Polsce.

Magdalena Jackowska:

Niezwykły duet chorwackich wiolonczelistów zaserwują niesamowite show z największymi światowymi hitami. Będzie to szalony wieczór pełen rockowych i popowych brzmień w zaskakujących aranżacjach. Bardzo bym pragnęła uczestniczyć w tym magicznym wydarzeniu tym bardziej, że data koncertu jest również magiczna…13-sty piątek.
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick