Oni pójdą na VII Ostrowski Festiwal Stylu i Urody! [WYNIKI KONKURSU]

0
materiały organizatora
Ogłaszamy listę zwycięzców konkursu, w którym do wygrania były zaproszenia na VII Ostrowski Festiwal Stylu i Urody, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim w godz. 10.00-15.00.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie napisać swoimi słowami, „dlaczego moda jest dla Ciebie ważna?”. Panie Natalia Wasiak, Natalia Janczak, Agnieszka Lewkowicz i Beata Żebrowska będą mogły wziąć udział w VII Ostrowskim Festiwalu Stylu i Urody, który odbędzie się w niedzielę 17 listopada.

Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nasze Czytelniczki będą mogły na własne oczy przekonać się, jak wygląda i co oferuje.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe

Natalia Wasiak
Moda jest dla mnie ważna, ponieważ sprawia, że czuję się wolna. W dzisiejszym świecie jest wiele ograniczeń, do których musimy się stosować. W modzie tak nie jest, ponieważ możemy łączyć wiele kolorów, stylów i wzorów. Codziennie ubieram się tak, jak chcę i nikt mi nie nakazuje, co konkretnie muszę założyć. To jest właśnie piękne w modzie, że możemy wyrazić w niej przede wszystkim siebie i nie trzeba kierować się w niej sztywno ściśle określonymi zasadami czy prawami. Ponadto moda potrafi poprawić mi humor, gdyż kiedy mam nieudany dzień, zawsze mogę się pocieszyć, że mam na sobie coś co mi się podoba i dzięki temu wyglądam nadal dobrze 😉

Natalia Janczak
Moda to styl życia dla mnie osobiście. Śledzę modę, by dołożyć wszelkich starań, aby ubierać się stylowo. Dla mnie to jest zabawa, aby żyć w świecie mody. Moda daje nam pewnego rodzaju wolność. Kobiety czują się przecież bardzo często zepchnięte do jakichś kanonów. Zamknięte w opinii mężczyzn. Niedowartościowane i krytykowane. W modzie czują się, jak ryba w wodzie. Same najlepiej wiedzą, w czym czują się dobrze. Nikt im nie mówi, co mają ubierać, a nawet jeśli, to i tak nie przejmują się takimi opiniami. Moda dodaje im pewnego rodzaju skrzydeł, możliwość kreowania własnej rzeczywistości.

Agnieszka Lewkowicz
Moda jest dla mnie ważna, a to sprawa jest poważna. Dzięki modzie mogę odkryć piękno w swoim stylu ubierania i urodzie.

Beata Żebrowska
Moda to odzwierciedlenie Czasów. Mówi wiele o obowiązujących obyczajach, przyjętych i akceptowanych normach. A każdy człowiek indywidualnie dzięki niej pokazuje, jak on sam się w tej rzeczywistości odnajduje… Jak łączy swoje Ja i swój styl z tym, co narzuca mu dany Czas.

UWAGA! Dogrywka!

W związku z tym, że mamy jeszcze do rozdania dwa zaproszenia, ogłaszamy dogrywkę. Zasady są oczywiście takie same, jak do tej pory. Pytanie się nie zmienia. Ważne, aby wysłać odpowiedź do godz. 12.00 15 listopada i mieć świadomość, że zaproszenie można odebrać wyłącznie w piątek 15 listopada do godz. 16.00.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick