DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Oni dowiedzą się, co się dzieje, "Kiedy kota nie ma..." [WYNIKI KONKURSU]

Teatr Capitol w Warszawie słynie z wystawiania niezwykłych spektakli. Jeden z nich będzie można obejrzeć w Ostrowskim Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim już w najbliższą sobotę 7 marca o godz. 16.00 i 19.00.

Przez ostatnie dni mogliście walczyć o dwa podwójne bilety na spektakl, który zostanie wystawiony o godz. 16.00. Należało w ciekawy sposób uzasadnić „Uzasadnij, dlaczego akurat do Ciebie powinna trafić wejściówka na spektakl”. Dwie najciekawsze – zdaniem jury – odpowiedzi zostały nagrodzone. Autorzy poniższych, a więc Joanna Banaś i Paulina Pietrakow wraz z osobami towarzyszącymi dowiedzą się, co się dzieje, kiedy kota nie ma.

Zwycięzcy konkursu

Joanna Banaś
Czego może oczekiwać samotna kobieta w Dzień Kobiet? Myli się ten kto myśli że niewiele. Nowoczesna i przebojowa kobieta nie czeka, aż zjawi się jakiś książę z bajki i podaruje jej goździka. Będąc taką właśnie kobietą sama organizuje sobie ten dzień, bo przecież chcę go spędzić robiąc rzeczy, które sprawiają mi przyjemność. A czy może być coś przyjemniejszego, niż obejrzenie z najlepszą przyjaciółką spektaklu Teatru Capitol w świetnej obsadzie i to bez konieczności dojazdu kilkaset kilometrów, bo tym razem to artyści przyjeżdżają do nas? W moim życiu tradycją stało się już, że aby uczcić jakiś ważny dzień w roku wybieram się na jakieś wydarzenie kulturalne: koncert, spektakl, kino, wystawa itp. Sama robię sobie takie prezenty z różnych okazji. Niestety, w tym roku nie udało mi się nic zorganizować na zbliżające się święto, bo przyznam się szczerze, że w natłoku codziennych spraw i pędzie życia po prostu zapomniałam, że 8 marca tuż tuż. Dlatego mam nadzieję, że dzięki Wam będę mogła spędzić sobotni wieczór we wspaniałym towarzystwie i uśmiech nie będzie schodził mi z twarzy, bo brytyjskie poczucie humoru bardzo do mnie przemawia.

Paulina Pietrakow
Teatr zawsze był dla mnie czymś niezwykłym. Możliwość zobaczenia znanych aktorów na żywo, możliwość bycia świadkiem tego, jak wchodzą w swoją rolę i chcą jak najlepiej przekazać to widowni. Teatr Capitol to jeden z najlepszych teatrów w Polsce i bardzo chciałabym zobaczyć i poczuć tę atmosferę na własnej skórze. Dodatkowo przedstawienie „Kiedy kota nie ma…” na pewno dostarczy mi sporej dawki śmiechu, którego w obecnym świecie i pędzie życia codziennego jest tak mało.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • O
    Ostrowianin

    piątek, 6 marca, 2020

    Nie rozumiem jednego. Odwoływane są wszystkie imprezy nawet te na powietrzu a w Ostrowie spęd do Domu Kultury

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz