Okradli jubilera w galerii handlowej. Policja szuka sprawców

3
W godzinach porannych policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży, do której doszło w salonie jubilerskim na terenie kaliskiej galerii handlowej. Póki co nie jest znana wartość skradzionych przedmiotów. Policja zbiera informacje i poszukiwani są sprawcy.

Policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży około godziny 9.00. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Na miejscu zdarzenia prowadzone są czynności policyjne. – Na tę chwilę nie możemy powiedzieć, jaka jest wartość skradzionych rzeczy. Czekamy na wyliczenia właściciela. Policja prowadzi oględziny miejsca zdarzenia, przeglądany jest monitoring – informuje asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Na tę chwilę policja nie udziela więcej informacji na ten temat. Według kaliskich mediów złodzieje dostali się na teren galerii przez dach budynku. Mieli wyciąć w nim dziurę, ściągnąć podwieszany sufit i w ten sposób dostać się do jubilera. Przedstawicielka służb mundurowych nie potwierdza jednak tej informacji.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. 10

    No nie wierzę… Czy otwór wyciął tak szybko czy ochroniarza tak długo nie było? Przecież to nie jest ku… z kartonu!!! Wyciąć, dach sufit itd. i do tego hałas. Coś mi tu śmierdzi…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick