Okradł optyka i wybił szybę w ogródku piwnym. 19-latek zatrzymany

1
Fot. Zrzut ekranu z materiałów KPP w Ostrowie Wielkopolskim
19-latek został zatrzymany i przebywa w areszcie. To konsekwencje jego aktów wandalizmu oraz włamania z kradzieżą. Mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego okradł jeden z salonów optycznych, zniszczył reklamę oraz szybę w ogródku piwnym. Może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

19-latek wybił szybę jednego z salonów optycznych i ukradł z niego kilka par okularów przeciwsłonecznych. Kilka minut później już był w rękach policjantów, którzy znaleźli przy nim skradzione rzeczy. – Okazało się, że oprócz kradzieży to mężczyzna idąc ulicą Wrocławską, będąc przy jednym ze sklepów uderzył ręką w reklamę. Kilka dni później, w godzinach nocnych przechodząc obok jednego z lokali wybił szybę w ogródku piwnym – informuje mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

Straty, jakie wyrządził 19-latek sięgają kilku tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem i zniszczenia mienia. Może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. A może sympatyczną panią rzecznik skierować na korepetycje z języka polskiego? Co wiemy z tej informacji? Otóż kiedyś mężczyzna wybił szybę w salonie optycznym i ukradł okulary słoneczne. Ale już kilka minut później złapali go policjanci.. Ale oprócz kradzieży przypisano mu uderzenie w reklamę na Wrocławskiej. A kilka dni później wybił szybę w ogródku piwnym. I tu się zaczynają pytania- to kiedy on wybił szybę u optyka i został za chwilę złapany, jeśli kilka dni później wybił szybę w ogródku???? Szanowna Pani Rzecznik, warto podawać informacje precyzyjnie, no bo kto ma to robić, jeśli nie rzecznik?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick