OHP na pikniku u premiera [ZDJĘCIA]

1
Fot. OHP Pleszew
Uczniowie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie wzięli udział w wielkim Pikniku Rodzinnym w Kancelarii Premiera, ale ich obecność nie polega wyłącznie na uczestnictwie. Wcześniej byli odpowiedzialni za wystrój jednego z ministerialnych stanowisk.

Powoli gasną emocje związane z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jedni świętowali w swoich rodzinnych miastach, inni postanowili w ten wyjątkowy dzień pojawić się w Warszawie. Wybrali się tam m.in. przedstawiciele Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, które wzięło udział w przygotowaniach do Pikniku Rodzinnego w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Na uczestników czekało wiele atrakcji, wśród których znalazły się: pokazy Wojska Polskiego, służb mundurowych, zawody sportowe, koncerty Meza, Donia, Stachursky’ego i Red Lips, a także obiad polowy i wiele atrakcji dla najmłodszych. Najważniejszym punktem było jednak widowisko z okazji 100-lecia niepodległości. Głos zabrał też gospodarz – premier Mateusz Morawiecki.

– Naszym zadaniem było przygotowanie i udekorowanie wspólnie z innymi placówkami OHP stoiska Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w barwy narodowe. Były więc kotyliony i zawieszki, specjalne stroiki i pierniki malowane na biało-czerwono. Zainteresowanie było bardzo duże i myślę, że nie przesadzę, jeśli powiem, że w ogrodach Kancelarii Premiera pojawiło się kilka tysięcy osób. Byli to głównie mieszkańcy Warszawy, ale nie brakowało też ludzi z innych miast – wyjaśnia Paweł Pawlak, kierownik Warsztatów Szkoleniowych z pleszewskiego centrum.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Żancia w końcu męża na kierownicze stanowisko wepchła ale na nie długo bo jak ckiw przejmie województwo to się skończy nepotyzm i zamawianie filmów za grubą kasę w waszej kablówce.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick