Ogłaszamy podwójny konkurs! Zgarnij bilety na „The Royal Moscow Ballet” lub „Bel Suono”!

0
Jesień na naszym portalu stoi pod znakiem konkursów z biletami na koncerty. Dopiero rozstrzygnęliśmy jeden z nich, a już mamy dla Was kolejny. Tym razem podwójny, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na występ "The Royal Moscow Ballet" i "Bel Suono". Szczegóły na wlkp24.info.

Najbliższy weekend zapowiada się wyśmienicie dla fanów muzyki i tańca, a dokładniej baletu. Jeśli lubicie słuchać genialnego rosyjskiego trio „Bel Suono”, nie możecie nie wziąć udziału w naszej zabawie i powalczyć o jedną z pięciu podwójnych wejściówek na ich występ, który odbędzie się w sobotę 9 listopada 2019 roku w Sali Ziemi w Poznaniu. A może wolicie legendarnych i zachwycający „The Royal Moscow Ballet”, który rok temu cieszył się w naszym konkursie rekordową popularnością”? Nie ma problemu! Mamy dwie podwójne wejściówki na występ rosyjskich artystów, który także będzie można zobaczyć w Sali Ziemi, ale 11 listopada 2019 roku.

Konkurs jest połączony, ale jedna osoba nie może wygrać więcej niż jednej podwójnej wejściówki. Sami musicie zdecydować, na które widowisko chcecie się wybrać: „Bel Suono” czy Royal Moscow Ballet”.

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest wykonanie zadania konkursowego, a więc napisanie uzasadnienia, dlaczego chciałbyś wygrać bilet właśnie na koncert „Bel Suono” lub „The Royal Moscow Ballet”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Bel Suono” lub „Royal Moscow Ballet” w zależności od tego, o którą podwójną wejściówkę walczysz.

W treści oprócz odpowiedzi na pytanie, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania wraz z numerem telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcą.

Komisja Konkursowa wybierze spośród nadesłanych odpowiedzi te – jej zdaniem – najciekawsze, a ich autorzy (siedem osób) otrzymają podwójne bilety.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick