DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Oglądaj "Studio Powyborcze" w Telewizji Proart

Już tradycyjnie w lokalnej telewizji Proart w powyborczy wtorek, gdy znane będą dokładne wyniki wyborów parlamentarnych, w studio spotkają się parlamentarzyści nowej kadencji oraz kandydaci, którzy nie zdobędą mandatów poselskich i senatorskich. „Studio powyborcze” to program, w którym pojawią się pierwsze komentarze i dyskusje dotyczące tworzącego się na kolejne cztery lata parlamentu. Kto z terenu południowej Wielkopolski zdobędzie mandaty? Jakie dalsze zawodowe plany będą mieli „przegrani”? Jak kandydaci na parlamentarzystów będą oceniać wzajemnie swoje kampanie wyborcze?

Przede wszystkim jednak redakcja stacji przygotuje w sposób przejrzysty szczegółowe wyniki dotyczące nie tylko głosów oddanych na startujących w wyborach, ale i frekwencji w poszczególnych powiatach południowej części naszego województwa.

„Studio Powyborcze” w Telewizji Proart zobaczycie we wtorek 15. października o godzinie 18:00. Audycja nadawana będzie na żywo i do obejrzenia także online na naszym portalu i na kanale YouTube Telewizji Proart.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • J
    Ja

    piątek, 11 października, 2019

    Tylko PiS

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz