Oglądaj „Studio Powyborcze” w Telewizji Proart

1
Pierwsze powyborcze komentarze, opinie na temat m.in. frekwencji czy przebiegu kampanii wyborczej i wywiady z nowo wybranymi posłami z regionu zobaczycie w specjalnym "Studio Powyborczym" w Telewizji Proart już we wtorek 15. października, na żywo o godzinie 18:00.

Już tradycyjnie w lokalnej telewizji Proart w powyborczy wtorek, gdy znane będą dokładne wyniki wyborów parlamentarnych, w studio spotkają się parlamentarzyści nowej kadencji oraz kandydaci, którzy nie zdobędą mandatów poselskich i senatorskich. „Studio powyborcze” to program, w którym pojawią się pierwsze komentarze i dyskusje dotyczące tworzącego się na kolejne cztery lata parlamentu. Kto z terenu południowej Wielkopolski zdobędzie mandaty? Jakie dalsze zawodowe plany będą mieli „przegrani”? Jak kandydaci na parlamentarzystów będą oceniać wzajemnie swoje kampanie wyborcze?

Przede wszystkim jednak redakcja stacji przygotuje w sposób przejrzysty szczegółowe wyniki dotyczące nie tylko głosów oddanych na startujących w wyborach, ale i frekwencji w poszczególnych powiatach południowej części naszego województwa.

„Studio Powyborcze” w Telewizji Proart zobaczycie we wtorek 15. października o godzinie 18:00. Audycja nadawana będzie na żywo i do obejrzenia także online na naszym portalu i na kanale YouTube Telewizji Proart.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick