Oglądaj relację na żywo z wizyty Prezydenta RP tylko w Telewizji Proart!

13
Wizytę Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Ostrowie Wielkopolskim będzie można zobaczyć na żywo. Telewizja Proart i portal wlkp24.info od godziny 16:25 będą transmitować jego wystąpienie na ostrowskim Rynku. Co powie do mieszkańców głowa państwa?

Prezydent Andrzej Duda ma w planie odwiedzić wszystkie powiaty w Polsce, stąd już dziś pojawi się w Ostrowie Wielkopolskim i w Krotoszynie. Plan wizyty w obu miastach jest podobny. Najpierw głowa państwa przez chwilę porozmawia z włodarzami regionów, później spotka się z dziennikarzami na krótkiej konferencji prasowej, najwięcej czasu ma poświęcić na przemówienia do mieszkańców.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Centrum Ostrowa wyłączone z ruchu. Sprawdź, gdzie nie przejedziesz

O czym będzie mówił prezydent Duda? Przyglądając się wcześniejszym wizytom w innych powiatach w Polsce można spodziewać się pewnych podobieństw. Między innymi w powiatach świdwińskim, białogardzkim i krośnieńskim spotkania z mieszkańcami wyglądały podobnie. Andrzej Duda w każdym regionie mówił o jego historii i tradycjach, chwalił także największe powstające wówczas inwestycje w danym mieście. W powiatach białogardzkim i świdwińskim nie unikał także tematu strajku nauczycieli, z uwagi na terminy wizyt, które pokryły się z protestem pracowników oświaty. Można więc spodziewać się, że prezydent wykaże się dzisiaj wiedzą o Ostrowie i Krotoszynie. Oficjalnie jednak Kancelaria Prezydenta nie podaje tematu przemówienia głowy państwa.

Kto nie będzie mógł pojawić się dziś osobiście na rynku w Ostrowie Wielkopolskim, może zobaczyć przebieg wizyty Prezydenta RP za pośrednictwem naszego portalu i Telewizji Proart. Początek transmisji o godzinie 16.25. Z uwagi na nadawanie na żywo, emisja serwisu informacyjnego „Wydarzenia” w TV Proart może się opóźnić. Zapraszamy do oglądania!

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

 1. Nie miał bym co oglądać tylko występ tego żałosnego człowieka który łamie KONSTYTUCJĘ . murzyn kaczyńskiego najgorszy mieszkaniec belwederu bo prezydentem to on nigdy nie był i nie będzie.

  • Brawo !
   Przecież byly w najnowszej historii Polski
   głowy Państwa , przed którymi kolano samo się łamie !!!
   Był „Bolesław ” od prądu, który skończył szkołę podstawową z przyuczeniem do zawodu (pomocnik elektryka )
   Był również „Kwachu” , co musiał często popijać, co by się nie odwodnić ! PRZEWRACAŁ SIĘ I BEŁKOTAŁ NA GROBACH POLSKICH BOCHATWRÓW!
   Nikt nie jest w stanie wymienić jednej pozytywnej rzeczy, którą dla Polski i Polaków zrobił , a większość powtarza coś w stylu , że „miał prezencję „…
   Następnie był ś.p. Lech Kaczyński , znienawidzony przez znaczną większość!!! …dlaczego ?
   Nastała era Bronka , co nie potrafił nawet przeczytać to co mu doradcy napisali !!
   Teraźniejszość to Duda , poglądy polityczne każdy ma inne , ale jeśli nie potrafisz wartościować i oceniać rzeczywistości, to nie powtarzaj jak papuga po innych !!
   A jeżeli państwo PiS, ci coś zabrało , albo nie dało tyle ile oczekujesz , to będziesz musiał jeszcze trochę poczekać !!!!!!!!!

   .

 2. Czy Kornaszewski, Wójcicki i inni ostrowscy KOD-eraści wyprali swoje koszulki z napisem KONS-TY- TUC-JA, powitają prezydenta i będą godnie reprezentowali lewacką większość wyborców Ostrowa Wilekopolskiego?

 3. „Trudne sprawy” na Polsacie są ciekawsze od wizyty tego politruka, który przyjechał robić już kampanię przed wyborami.

 4. Cieszę się, że będzie Pan gościł w Ostrowie Wlkp. Serdecznie Pana pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i cierpliwości w tych trudnych czasach.

 5. Za to Komorowski , Kwaśniewski czy Wałęsa to mężowie stanu , wspaniali prezydenci i godni mieszkańcy Belwederu.Czyżby rozum ci wyparował z powodu wysokich temperatur?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick