OGLĄDAJ NA ŻYWO! V Slalomowe Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski!

0
Zapraszamy na transmisję na żywo z V Slalomowych Motoparalotniowych Mistrzostw Polski, które będą pokazywane na antenie Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info. Początek zawodów, które potrwają tydzień, już we wtorek 4 czerwca.

Zacięta podniebna rywalizacja, slalomy z prędkością 100 km/h między pylonami, a więc 12-metrowymi wieżami rozstawionymi na wodzie. – Jutrosin jest idealnym miejscem do rozgrywania tego typu zawodów. Twierdzimy, że najlepszym w Polsce i dlatego korzystamy z tego dobrobytu – mówi Dariusz Kempiński, prezes Stowarzyszenia „Paralotnie Michałków”.

W zawodach wystartują zawodnicy z 11 krajów, a wśród nich same tuzy z Bartoszem Nowickim na czele. – Codziennie będą rozgrywane dwie sesje: poranna i wieczorna – mówi ostrowianin, który jest czwartym motoparalotniarzem na świecie, brązowym medalistą Mistrzostw Europy oraz aktualnym Mistrzem Polski. – Ruszam po to, żeby wygrać, ale będzie trzeba mocno walczyć, bo zawodnicy są najlepsi z najlepszych – dodaje.

Wśród najpoważniejszych kandydatów do zwycięstwa, z którymi Bartosz Nowicki będzie musiał się zmierzyć, są m.in.: Lubos Halama, Victor Rodriguez, Ivan Pestun i Dimitri Skolyakos, a także kilku Polaków, którzy także nie odpuszczą.

Transmisje z poszczególnych dni będziecie mogli śledzić w Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info. Można je znaleźć pod tym linkiem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick