OGLĄDAJ NA ŻYWO mszę św. z Parafii Miłosierdzia Bożego

6
Zapraszamy do oglądania na żywo mszy św. z kościoła parafialnego Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wielkopolskim, która zostanie odprawiona w Niedzielę Palmową 5 kwietnia o godz. 10.30. Będzie ona dostępna w Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info.

Transmisja mszy św. w Niedzielę Palmową rozpocznie się o godz. 10.30. Będzie ją można obejrzeć na żywo w Telewizji Proart, ale także na portalu wlkp24.info. Aby zrobić to w internecie, należy postępować zgodnie z następującą instrukcją:

  1. Z górnego menu portalu wybierz zakładkę „Kamery”, a następnie „Ostrów Wlkp. Kościół” bądź kliknij w ten link.
  2. Do poprawnego odtworzenia transmisji niezbędna jest wtyczka Flash. Możesz ją pobrać z tej strony.
  3. Jeśli masz ją zainstalowaną, upewnij się, że Twoja przeglądarka internetowa jej nie zablokowała. W tym celu kliknij w małą ikonę po lewej stronie pasku adresu w przeglądarce i zezwól wtyczce Flash na działanie. Odśwież stronę i gotowe.
  4. W przypadku części przeglądarek (np. Google Chrome) zamiast ikony może być napis: „Niezabezpieczona”. Po kliknięciu w niego, wybierz „Ustawienia witryn”, a następnie odszukaj na liście „Flash”. Kliknij w napis „Blokuj” po prawej jego stronie i wybierz z rozwijanej listy „Zezwalaj”. Następnie przejdź do trony z transmisją, odśwież ją i gotowe.

CZYTAJ: Pozytywnie myśleć, wbrew przeciwnościom, czyli książki dobre na weekend

UWAGA! Przypominamy, że w Telewizji Proart można obejrzeć nie tylko niedzielną mszę św., ale także nabożeństwa: o godzinie 14.30 odbędą się Gorzkie Żale, a w piątki o 16.00 transmitowana będzie Droga Krzyżowa. Codziennie o godzinie 15.00 będzie przeprowadzona także transmisja Koronki do Miłosierdzia Bożego, a o godzinie 15.30 msza święta.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. U mnie jest wszystko ok. Sprawdziliśmy na innych smartfonach i u nikogo z mojej rodziny kamerki nie działają. Proszę sprawdzić bo prawdopodobnie u Was jest coś nie tak.Przed tem wszystko działało.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick