OGLĄDAJ NA ŻYWO! Mecz Śląsk Wrocław – KPR Ostrovia w TV Proart i na wlkp24.info

6
Zapraszamy do oglądania transmisji z wtorkowego meczu w ramach I ligi piłkarzy ręcznych pomiędzy Śląskiem Wrocław a KPR-em Ostrovia. Początek transmisji o godz. 19.20. Spotkanie zostanie rozegrane w Hali Orbita we Wrocławiu.

Przed nami mecz I ligi piłki ręcznej pomiędzy Śląskiem Wrocław a KPR-em Ostrovia. Spotkanie zostanie rozegrane już dzisiaj, we wtorek 24 listopada, a transmisję pokażemy w Telewizji Proart oraz na wlkp24.info. Początek o godz. 19.20.

Śląsk Wrocław to wicelider obecnych rozgrywek, który trzema punktami ustępuje najlepszej drużynie, a jest nią- TL Ubezpieczenia Stal Gorzów. KPR natomiast po sześciu meczach ma sześć punktów mniej (12) od wrocławskiej drużyny i plasuje się na szóstej pozycji. Różnica w tabeli między zespołami jest taka, że KPR ma na koncie cztery zwycięstwa i dwie porażki, a Śląsk – pięć wygranych i raz uległ rywalom.

WKS Śląsk Wrocław – KPR Ostrovia

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Ostrovia ma 3 punkty mniej od Śląska, a nie 6… Tyle Ostrovia ma straty do Gorzowa, który ma 2 mecze rozegrane więcej od Ostrovii.

  2. Wielka szkoda! Wydaje mi się, że po poprzednim sezonie część drużyny straciła istotną cechę – pokorę i to się teraz przekłada na porażki. W zeszłym sezonie pokornie, krok po kroku, bez błysku fleszy praca, praca, praca. W tym za dużo dyskusji o tym co będzie po awansie, kto jest najtrudniejszym rywalem etc. a za mało o piłce ręcznej. W zespole jest wiele talentu i oby chłopacy wrócili na ziemię a dostarczą nam jeszcze wiele powodów do radości!

  3. Zastanawia mmie co trenerzy robili na treningach i czy w ogóle jakoś przygotowali swoich zawodników do tego meczu. Nowakowski siedzi sobie w tyłku ma wszystko. Bral tej ostrovi z tamtego roku ściągnięte wzmocnienia które nie wypaliły. Gajek zawdonik z takimi warunkami i nie potrafi bramki rzucić z 2 lini kpina. Marcniak i Bałwas nie będą wiecznie ciągnąć zespołu w końcu reszta zespołu musi zacząć grać. W bramce można było pachołek postawić to może by więcej piłek odbił. Najgorszy mecz od lat pora się obudzić bo zaraz wszystko wam ucieknie mocne porządne treningi kondycyjne, rzutówki bo to leży mega u nas widać w tym sezonie. Obrona inna niz poprzedni sezon trenerzy halo pobudka albo zmiana!!!!

  4. Ten mecz był do wygrania z tak słabą naszą grą na prawdę śląsk się nie popisał. Ciagle było 4-5 bramek więc spokojnie chłopaki i do pracy.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick