OGLĄDAJ NA ŻYWO! Mecz barażowy o awans do I Ligi Żużlowej!

0
Już w niedzielę 7 października o godz. 14.45 Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info rozpoczną transmisję na żywo z meczu barażowego o awans do I Ligi Żużlowej między MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski a Euro Finannce Polonia Piła. Tego nie można przegapić!

Ten mecz zadecyduje o wszystkim. Dlatego wszyscy kibice żużla w Ostrowie i Pile powinni być wtedy na stadionie bądź przed ekranami. Jeśli nie możesz kibicować z trybun, nic straconego. Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info przeprowadzą transmisję na żywo z meczu barażowego o awans do I Ligi Żużlowej między MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski a Euro Finannce Polonia Piła.

W czwartek poznaliśmy skład biało-czerwonych na niedzielny mecz. To właśnie ci zawodnicy powalczą o zwycięstwo na własnym stadionie. Pierwsze starcie obu drużyn zakończyło się wygraną Ostrovii 47:43 i ostrowscy fani żużla mają wierzą, że na własnym stadionie wynik nie będzie gorszy niż w Pile.

Początek relacji w niedzielę 7 października o godz. 14.45. Początek meczu o godz. 15.00. Bądźcie z nami i wspierajcie żużlowców!

ZOBACZ TEŻ: Ostrovia będzie miała wychowanka. Szostak zdał licencję

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick