DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Oglądaj na żywo KSW 50 w sieci PROMAX!

Już w sobotę 14 września fanów sportów walki czeka prawdziwa uczta. W Londynie odbędzie się jubileuszowa 50. Gala KSW. Takich emocji, jakie czekają nas w najbliższy weekend już dawno w oktagonie nie było. Organizatorzy zaplanowali osiem walk w tym aż cztery o pasy mistrzowskie.

Rywalizacja będzie się toczyć w The SSE Arena znanej części kibiców Wembley Areną. Jest to ponad 12-tysięczny obiekt usytuowany naprzeciwko legendarnego Stadionu Wembley. Najważniejszą walką wieczoru będzie starcie najlepszego zawodnika KSW i mistrza kategorii półśredniej Roberto Soldicia z Patrikiem Kinclem. Pasa w dywizji półciężkiej będzie bronił Tomasz Narkun, który zmierzy się z Przemysławem Masialą. O pas w kategorii lekkiej powalczą kontrowersyjny Norman Parke i Marcin Wrzosek. W królewskiej kategorii (waga ciężka) tytuł spróbuje obronić Phil De Fries. Naprzeciw niego stanie Luis Henrique.

W oktagonie na Wembley o zwycięstwo powalczy też Damian Janikowski, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Jego przeciwnikiem będzie Tony Giles. Czy rywal Polaka przegra po serii sześciu zwycięstw z rzędu?

Żaden kibic sportów walki nie może przegapić tego widowiska. O bilety do Wembley Areny może być już trudno, ale galę KSW 50 będzie można oglądać także w sieci PROMAX. Dostęp do gali może wykupić każdy użytkownik telewizji cyfrowej (od Pakietu Podstawowego HD wzwyż). Wymagany jest aktywny dekoder HD lub moduł CAM.

Zamówienie usługi przez system ePROMAX jest tańsze, bo kosztuje 39 zł. W przypadku złożenia zamówienia w Biurze Obsługi Abonenta, poprzez infolinię bądź e-mail, będzie trzeba zapłacić 45 zł.

Początek gali w sobotę 14 września o godz. 19.00.

Karta walk

 • Aleksandra Rola vs Catherine Costigan
 • Dricus Du Plessis vs Joilton Santos Lutterbach
 • Antoni Chmielewski vs Jason Radcliffe
 • Damian Janikowski vs Tony Giles
 • Norman Parke vs Marcin Wrzosek – walk o tymczasowy pas w wadze lekkiej
 • Roberto Soldić vs Patrik Kincl – walka o pas w wadze półśredniej
 • Tomasz Narkun vs Przemysław Mysiala – walka o pas w wadze półciężkiej
 • Phil De Fries vs Luis Henrique – walka o pas w wadze ciężkiej

Napisz do autora

Komentarze (1)
 • B
  Bolek

  czwartek, 12 września, 2019

  Polsatowskie zdzierstwo

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz