OGLĄDAJ NA ŻYWO konferencję prasową nowego trenera BM Slam Stal – Igora Milicica

0
Zapraszamy do oglądania na żywo konferencji prasowej Igora Milicica, nowego trenera drużyny Arged BM Slam Stal. Ostrowski zespół rozstał się kilka dni temu z Łukaszem Majewskim i ogłosił, że jego następcą będzie właśnie Chorwat, który w przeszłości zdobył m.in. dwa tytuły Mistrza Polski w sezonach 2017/2018 i 2018/2019 prowadząc Anwil Włocławek. Transmisja rozpocznie się w poniedziałek o godz. 16.00 tylko w Telewizji Proart i na wlkp24.info.

Pseudonim „Profesor”, jaki nadano Igorowi Milicicowi świadczy o jego doświadczeniu i umiejętnościach, co potwierdzał wielokrotnie w trakcie swojej kariery jako trener. Chorwacki szkoleniowiec jest dobrze znany polskim kibicom, ponieważ w przeszłości prowadził m.in. Anwil Włocławek, z którym sięgnął po dwa tytuły Mistrza Polski. W sezonie 2017/2018 późniejszy triumfator pokonał w finale playoffów BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 4:2.

Teraz to właśnie władze ostrowskiego zespołu postawiły na 44-letniego szkoleniowca (jednego z najbardziej utytułowanych w polskiej lidze w ostatnich latach), który miał być jednym z trzech kandydatów branych pod uwagę szkoleniowców obok Dejana Mihevca i Aleksandara Trifunovica.

Konferencja prasowa z udziałem Igora Milicica będzie transmitowana na żywo w Telewizji Proart i na wlkp24.info. Początek o godz. 16.00.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick