Oglądaj na żywo konferencję o tym, jak oswoić biogaz

3
Trwa transmisja konferencji "Alternatywy w ogrzewaniu, czyli oswoić biogaz". Transmitujemy ją zarówno w Telewizji Proart, jak i na wlkp24.info. Wśród ekspertów zaproszonych na spotkanie z rolnikami są: prof. dr hab. inż. Jacek Dach, kierownik Pracowni Ekotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, dr inż. Marek Kolasiński, dyrektor Działu Technicznego Sweco Polska, Adam Orzech z Naturalna Energia.plus – producent instalacji biogazowni o mocy od 10-75KW oraz Łukasz Michalak z firmy Dynamic Biogaz. Relacja z konferencji będzie do obejrzenia także w poniedziałkowych Wydarzeniach o 17.20. 20.00 i 22.30.

Czy da się oswoić biogaz i jakie mogą płynąć korzyści z jego użytkowania? Spróbują to wyjaśnić eksperci, którzy zostali zaproszeni na konferencję „Alternatywy w ogrzewaniu, czyli oswoić biogaz”.

Spotkanie odbywa się w poniedziałek, w ostrowskim n-klubie. Zaproszono na nie m.in.:

  • prof. dr hab. inż. Jacek Dach, kierownik Pracowni Ekotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu,
  • dr inż. Marek Kolasiński, dyrektor Działu Technicznego Sweco Polska,
  • Adam Orzech, Naturalna Energia.plus – producent instalacji biogazowni o mocy od 10-75KW,
  • Łukasz Michalak z firmy Dynamic Biogaz.

Konferencja skierowana jest głównie do rolników, a więc osób, które przede wszystkim mogą być zainteresowani tematem ze względu na produkcję biogazu. Tematem spotkania z ekspertami jest również ekologiczne i efektywne wykorzystanie biomasy i biogazu.

Patronem medialnym konferencji jest Telewizja Proart.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

    • Poczekajmy aż rolnicy dostaną nowe rachunki za prąd i gaz to nagle odkryją, że warto pomyśleć o bogazie

  1. O biogazie w Ostrowie i Powiecie mówi się chyba od 2007 roku – jeszcze za P. Torzynskiego. Później dużo przy ORE. Niestety tylko się mówi. Dla decydentów to abstrakcja

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick