OGLĄDAJ NA ŻYWO! Kolędy w wersji swingowej

0
Już w niedzielę o godz. 16.30 w kościele parafialnym w Gorzycach Wielkich odbędzie się wyjątkowy koncert kolęd w swingowym stylu. Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info zapraszają na transmisję na żywo z tego wydarzenia.

Początkowo koncert miał się odbyć w niedzielę 23 grudnia, ale w związku z ogłoszoną przez prezydenta Andrzeja Dudę żałoby narodowej, przeniesiono go na 30 grudnia. Nie zmienia się za to miejsce i godzina. Zapraszamy więc na 16.30 do kościoła parafialnego w Gorzycach Wielkich, a także przed telewizory i monitory, bo transmisję na żywo z tego wydarzenia będzie można oglądać także w Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info.

Wystąpi Big Band Powiatu Ostrowskiego pod dyrekcją Roberta Matuszewskiego, który zagra najpiękniejsze polskie kolędy w wyjątkowej swingowej aranżacji. – Radosny czas adwentu, a więc oczekiwania na narodziny Jezusa. W tę radość wpisuje się pięknie koncert muzyki, na który serdecznie zapraszam – mówi ks. kan. Jacek Bochniak, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzycach Wielkich.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick