OGLĄDAJ NA ŻYWO! ICE MAT Półmaraton w Telewizji Proart

1
Zapraszamy na transmisję na żywo z ICE MAT Półmaraton, który odbędzie się w niedzielę 24 marca o godz. 13.00 w Ostrowie Wielkopolskim. Uczestnicy będą mieli do pokonania trzy pętle po 7 km każda. Bezpośrednią relację z tego wydarzenia, które zostanie zorganizowane po raz szósty, będzie można oglądać wyłącznie w Telewizji Proart.

VI Ostrowski ICE MAT Półmaraton to wydarzenie sportowe, na które czekają wszyscy amatorzy biegania nie tylko w Ostrowie Wielkopolskim. Najbliższa edycja zawodów odbędzie się w niedzielę 24 marca. Uczestnicy będą musieli pokonać trzy pętle po 7 km każda.

Do rywalizacji zgłosiło się ok. 600 biegaczy, którzy będą rywalizować w 13 kategoriach wiekowych z podziałem na płeć. Najmłodsi uczestnicy mają 16 lat, a najstarsi ponad 70. Uczestnicy po przebiegnięciu 21 km będą mieli nie tylko satysfakcję, ale wrócą także do domu z wieloma nagrodami za najlepsze miejsca. Jak podają organizatorzy, „wszyscy zawodnicy, którzy ukończą półmaraton, otrzymają pamiątkową statuetkę. Zdobywcy miejsc I-III w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn otrzymają puchary i nagrody, a zdobywcy miejsc I-III w klasyfikacji mieszkańców powiatu ostrowskiego kobiet i mężczyzn otrzymają pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe”.

To jednak raptem część tego, co przygotował dla biegaczy organizator, a więc Klub Sportowy ICE MAT TEAM Ostrów Wielkopolski. Bieg odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Telewizja Proart przeprowadzi transmisję na żywo z tego wydarzenia. Będzie ją można obejrzeć także na portalu wlkp24.info. Początek transmisji o godz. 12.30.

Przebieg trasy: Rynek (start), Wrocławska, Staszica, Gimnazjalna, Ledóchowskiego, Śmigielskiego, nawrót, Ledóchowskiego, Limbowa, Głogowa, Grabowa, Limbowa, Ledóchowskiego, Kościelna do Rynku. Po trzeciej pętli meta przy ul. Rynek (linia start-meta).

Regulamin zawodów dostępny jest pod tym adresem

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick