OGLĄDAJ NA ŻYWO! ICE MAT Półmaraton tylko w Telewizji Proart

0
Zapraszamy na transmisję na żywo z ICE MAT Półmaratonu, który odbędzie się w niedzielę 24 marca o godz. 13.00 w Ostrowie Wielkopolskim. W rywalizacji na trzech pętlach po 7 km każda wystartuje ponad 600 osób. Bezpośrednią relację z tego wydarzenia, będzie można oglądać wyłącznie w Telewizji Proart.

Wyczekiwany przez wielu amatorów biegania VI Ostrowski ICE MAT Półmaraton zbliża się wielkimi krokami. Do jego rozpoczęcia pozostał raptem dzień. Chęć startu w biegowej imprezie wyraziło ponad 600 osób, którzy będą rywalizować w 13 kategoriach wiekowych z podziałem na płeć. Najmłodsi uczestnicy mają 16 lat, a najstarsi ponad 70. Biegacze po pokonaniu 21 km, a więc połowy królewskiego dystansu maratonu, otrzymają medale, a najlepsi także puchary oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorzy, a więc Klub Sportowy ICE MAT TEAM Ostrów Wielkopolski, zapowiadają świetną zabawę, której patronować będzie Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Telewizja Proart przeprowadzi transmisję na żywo z tego wydarzenia. Będzie ją można obejrzeć także na portalu wlkp24.info. Początek transmisji o godz. 12.30.

Przebieg trasy: Rynek (start), Wrocławska, Staszica, Gimnazjalna, Ledóchowskiego, Śmigielskiego, nawrót, Ledóchowskiego, Limbowa, Głogowa, Grabowa, Limbowa, Ledóchowskiego, Kościelna do Rynku. Po trzeciej pętli meta przy ul. Rynek (linia start-meta).

Regulamin zawodów dostępny jest pod tym adresem

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick