OGLĄDAJ NA ŻYWO! Derby powiatu ostrowskiego w piłce ręcznej

0
Zapraszamy do oglądania transmisji z derbowego meczu pomiędzy KPR-em Ostrovia a SPR-em Gorzyce Wielkie. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach drugiej rundy I ligi mężczyzn w piłce ręcznej. Początek w sobotę o godz. 17.50 tylko w Telewizji Proart i na wlkp24.info.

Na ten mecz czeka nie tylko cały Ostrów Wielkopolski, ale i cały powiat. Sympatycy piłki ręcznej odliczają już godziny do rozpoczęcia derbowego spotkania pomiędzy KPR-em Ostrovia a SPR-em Gorzyce Wielkie. Rywalizacja odbędzie się w sobotę w ramach drugiej rundy I ligi mężczyzn w piłce ręcznej.

KPR Ostrovia zajmuje 4. miejsce w tabeli po 11 spotkaniach i ma na koncie 24 zdobyte punkty. To jeden z faworytów do walki o zwycięstwo na tym szczeblu rozgrywek. SPR Gorzyce Wielkie jest beniaminkiem I ligi, ale pełen ambicji zespół ani myśli o spadku. Chce się utrzymać i na dłużej zagościć na zapleczu PGNiG Superligi. Drużyna plasuje się na 9. miejscu (trzecim od końca) z dorobkiem 9 punktów.

Sobotni mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco, a biorąc pod uwagę pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami w lidze, kwestia zwycięstwa – przynajmniej z punktu widzenia kibiców – może nie być rozstrzygnięta jeszcze na długo po zakończeniu spotkania.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick