Oglądaj koncert świąteczny online w wykonaniu Krotoszyńskiej Orkiestry Dętej

2
grafika: Krotoszyński Ośrodek Kultury
Krotoszyński Ośrodek Kultury zaprasza na świąteczny koncert w wykonaniu Krotoszyńskiej Orkiestry Dętej, który odbędzie się w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia o godz. 18.00. Transmisja będzie dostępna na fanpage'u KOK-u.

Świąteczne koncerty stają się niepisaną tradycją. Z roku na rok repertuar jest coraz bogatszy. Występów kolejnych orkiestr w okresie świąt Bożego Narodzenia mogą posłuchać nie tylko mieszkańcy największych miast regionu jak choćby Ostrowa Wielkopolskiego. Na podobny krok zdecydowano się w Krotoszynie, gdzie tamtejsza Krotoszyńska Orkiestra Dęta zaprezentuje umiejętności w świątecznym repertuarze w sobotę 26 grudnia o godz. 18.00.

Grę muzyków będzie można podziwiać online na fanpage’u Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury.

Przypominamy także w okresie świąt powtarzamy “Koncert Bożonarodzeniowy” Ostrowskiej Orkiestry Koncertowej. Premiera miała miejsce w Wigilię, ale to muzyczne wydarzenie będzie można obejrzeć ponownie w Telewizji Proart jeszcze 26 grudnia o godz. 13.30 i
27 grudnia o godz. 15.25.

A dla tych, którzy wolą dostęp online, zapraszamy na youtubowe konto Ostrowskiego Centrum Kultury, gdzie można znaleźć zapis koncertu. Publikujemy go również poniżej.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick