Ofiara wypadku na obwodnicy Nowych Skalmierzyc przeszła poważną operację

1
31-letnia kobieta, która we wtorkowym wypadku na obwodnicy Nowych Skalmierzyc odniosła obrażenia kończyn dolnych i została zabrana do kaliskiego szpitala, przeszła poważną operację. W tej chwili jej stan jest stabilny.

Sprawczyni, a zarazem ofiara wtorkowego wypadku przebywa na oddziale intensywnej terapii, gdzie dochodzi do siebie po operacji. – Kobieta odniosła obrażenia kończyn dolnych. Zaraz po przewiezieniu do szpitala przeszła zabieg chirurgiczny w obecności ortopedów i naczyniowców. Jest przytomna, wydolna oddechowo i krążeniowo. Kiedy jej stan się polepszy, zostanie przewieziona na oddział ortopedyczny – mówi Paweł Gawroński, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Do wypadku doszło we wtorek około godz. 14.00 na obwodnicy Nowych Skalmierzyc. Kierująca bmw 31-letnia kobieta, jadąc w stronę Kalisza, zjechała na przeciwległy pas jezdni i zderzyła się z samochodem ciężarowym. Jej auto odbiło się od latarnii i dachowało. Ciężarówka częściowo wpadła do rowu, blokując niemal całą szerokość drogi.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick