Odolanów nieoficjalnie: miażdżąca przewaga Mariana Janickiego

4
Jak wynika z nieoficjalnych informacji, burmistrzem Odolanowa w pierwszej pięcioletniej kadencji w historii będzie Marian Janicki - dotychczasowy włodarz. Pokonał swoją jedyną kontrkandydatkę - Ewę Dziubkę.

Zmian nie będzie – tak w skrócie można podsumować nieoficjalne wyniki w Gminie i Mieście Odolanów. Wybory samorządowe w pierwszej turze wygrał obecny burmistrz Marian Janicki, który – jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy – uzyskał ponad 76% głosów, wygrywając w cuglach z kontrkandydatką Ewą Dziubką.

Na Mariana Janickiego w Gminie i Mieście Odolanów głos oddało 4916 osób, na Ewę Dziubkę zagłosowało 1543 wyborców. Do urn poszło w sumie 6459 mieszkańców miasta i gminy.

Z podliczonych głosów wynika, że większość w radzie miasta i gminy będą mieli radni startujący z Komitetu Wyborczego Wyborców Mariana Janickiego (10 mandatów), poza tym 2 mandaty otrzymają przedstawiciele PSL-u, 3 mandaty – radni niezależni.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Brawo! Odolanów dał czerwona kartkę ED! NIE CHECMY TU NIENAWIŚCI! CHCEMY ŻYCZLIWOŚCI I SPOKOJU! A TO GWARANTUJE TYLKO MARIAN JANICKI! BRAWO ODOLANÓW!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick