Odolanów. Naczelnik poczty odchodzi po 40 latach

2
Fot. odolanow.pl
Po 40 latach pracy dotychczasowa Naczelnik Urzędu Pocztowego w Odolanowie, Jadwiga Maleszka, przechodzi na emeryturę. Jej miejsce zajął Tomasz Nowacki.

Odchodząca na emeryturę Jadwiga Maleszka w Poczcie Polskiej przepracowała 40 lat z czego 32 na stanowisku Naczelnika Urzędu Pocztowego w Odolanowie. Właśnie przeszła na emeryturę, a jej miejsce zajął Tomasz Nowacki. Oboje spotkali się z burmistrzem Odolanowa Marianem Janicki, który świeżo upieczonej emerytce podziękował za współpracę, a jej następcy życzył wytrwałości na nowym stanowisku.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Po 40 latach pracy w Poczcie Polskiej, w tym 32 lat na stanowisku Naczelnika Urzędu Pocztowego w Odolanowie na zasłużoną emeryturę przeszła Jadwiga Maleszka. Podczas dzisiejszego spotkania Burmistrz Marian Janicki pogratulował wieloletniej, sumiennej i rzetelnej pracy oraz podziękował za pełne poświęcenia wykonywanie obowiązków i zadań służbowych.

„Jestem przekonany, że nadal będzie pani aktywnie działała na rzecz mieszkańców Ziemi Odolanowskiej oraz dzieliła się swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą z młodszymi – czytamy w liście gratulacyjnym od włodarza, skierowanym do Jadwigi Maleszki. Do Tomasza Nowackiego skierował następujące słowa: Podjęcie nowego, zaszczytnego zadania, to poważne wyzwanie związane z zapewnieniem lokalnej społeczności sprawnego świadczenia różnorodnych usług pocztowych. Mając świadomość ciężaru czekających wyzwań, życzę panu dużo sił i wytrwałości, a także satysfakcji z wykonywanej pracy” – zaznaczył burmistrz Janicki.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick