Oddali krew i wygrali. Część osób już odebrało nagrody. Czekamy na kolejnych! Sprawdź, czy wygrałeś

0
Niewiele ponad tydzień temu odbyła się 16. akcja „Oddaj krew z kablówką”. Krew oddało wówczas blisko 250 osób. Pobrano 111 litrów tego cennego, ratującego ludzkie życie płynu. To było wielkie święto krwiodawstwa w Ostrowie Wielkopolskim i choć w nowym miejscu, to jak zawsze z dobrą energią i przede wszystkim skutecznie. Od środy zwycięzcy konkursu zorganizowanego przy okazji zbiórki krwi, odbierają w naszej redakcji nagrody.

Każdy chętny krwiodawca, by wziąć udział w naszym konkursie, musiał wypełnić specjalny kupon i odpowiedzieć na pytanie: „Jaki powinien być krwiodawca?”. – Trudno było wybrać laureatów, bo tych kuponów mieliśmy naprawdę bardzo dużo. Byliśmy bardzo skrupulatni wybierając nagrodzone osoby – powiedziała w rozmowie z nami Joanna Janiak z działu marketingu Telewizji Proart.

W skład jury weszli: Paulina Szczepaniak, Joanna Janiak, Anna Okrój oraz Tomasz Bilski. Ostatecznie czteroosobowe jury przyznało 155 nagród: rowery, upominki od sponsorów, bilety na koncerty, kosmetyki i wiele innych. – Krwiodawcy, którzy do nas przychodzą, są zaskoczeni. Pamiętam pana, który przyszedł odebrać zaproszenie na koncert Andrei Bocellego – był bardzo wzruszony. My nie zdradzamy krwiodawcom wcześniej, co otrzymają, ale wszyscy, którzy do nas przychodzą i odbierają nagrody, są zadowoleni – podkreśla Joanna Janiak.

Jedną z pierwszych osób, która odebrała nagrodę, był Kamil Brey. W tym roku wygrał rower, ale krwiodawcą jest już od kilku lat. – Krew oddaję już dosyć długo, bo od 2011 roku i stwierdziłem, że przyjdę tutaj na akcję wspomóc. Akcja odbyła się pierwszy raz w nowym miejscu, było bardzo fajnie. Wygrałem rower, z czego się bardzo cieszę – wyznał Kamil Brey naszemu portalowi.

Podobnie było w przypadku Emilii Krupy, dla której nagroda w konkursie okazała się spełnieniem marzeń. – Krew oddawałam po raz 30., jestem krwiodawcą od lat. Przede wszystkim podoba mi się u Was fantastyczna atmosfera, są fajni, zaangażowani ludzie i to, że ta akcja promuje krwiodawstwo. Z nagrody cieszę się niesamowicie, ręce mi się trzęsą. Nigdy nie skakałam ze spadochronem, a zawsze o tym marzyłam – podkreśliła.

Ci, którzy nie dotarli jeszcze do nas po odbiór nagrody, mogą to uczynić przez kilka najbliższych dni, w godzinach od 9.00 do 16.00. Na krwiodawców czekamy w siedzibie Telewizji Proart przy ulicy Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim. Pełna lista nagrodzonych osób jest dostępna poniżej.
redaktor wlkp24.info
redakcja@wlkp24.info

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick