DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

„Oddaj krew z kablówką" w innym terminie. Nie składamy broni [OŚWIADCZENIE]

Obostrzenia wprowadzone w związku z walką z koronawirusem spowodowały odwołanie lub przełożenie wielu wydarzeń. Sytuacja w Polsce ma także wpływ na organizowaną od 15 lat akcję „Oddaj krew z kablówką”. Czerwiec kojarzył się właśnie z oddawaniem krwi, a nasza inicjatywa – dzięki Wam – była jedną z największych w regionie. Niestety, w tym roku w planowanym pierwotnie terminie, a więc w czerwcu, nie odbędzie się.

Oświadczenie w sprawie przeprowadzenia 16. akcji „Oddaj krew z kablówką”

Ze względu na wystąpienie w naszym kraju pandemii koronawirusa i wprowadzone w związku z tym ograniczenia Telewizja Proart oświadcza, że 16. edycja akcji „Oddaj krew z kablówką” nie odbędzie się w czerwcu – tak jak to było zaplanowane. Mając na względzie dobro krwiodawców, ich bezpieczeństwo, a także bezpieczeństwo i komfort pracy osób zatrudnionych w Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa podjęliśmy tę trudną decyzję.

Jeśli sytuacja epidemiologiczna w Polsce się zmieni i wszyscy będziemy bezpieczni – powrócimy do planów przeprowadzenia akcji.

Mamy świadomość, że krwi brakuje, a organizowane przez nas przedsięwzięcie było jednym z najważniejszych w regionie, dlatego nie składamy broni.

Wierzymy, że 16. edycja akcji „Oddaj krew z kablówką” będzie mogła zostać przeprowadzona jeszcze w tym roku.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz