Oddaj krew z kablówką już we wtorek! Będziemy z Wami NA ŻYWO!

0
Przygotowania do tegorocznej akcji Oddaj krew z kablówką dopinane są na ostatni guzik. Już w najbliższy wtorek w Arenie Ostrów krwiodawcy będą mogli podzielić się tym, co mają najcenniejsze - swoją krwią. Z widzami oraz czytelnikami będziemy w ten dzień na żywo od godziny 9.00 do 16.00 na antenie Telewizji Proart i za pośrednictwem portalu wlkp24.info.

Podczas tegorocznej akcji Oddaj krew z kablówką będzie można spotkać m.in. służby mundurowe, przedstawicieli fundacji DKMS, a także wiele firm, które wsparły w tym roku akcję Telewizji Proart. Krwiodawców przywitamy w Arenie Ostrów, gdzie do godziny 16.00 będą mogli oddać 450 ml swojej krwi i pomóc tym, którym ten drogocenny lek uratuje życie.

Ogłosimy też konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody w tym m.in. rowery, bilety na koncerty i do kina, zaproszenia do restauracji na kolacje, samochód na weekend, a także zagraniczna wycieczka. Szczegóły oraz regulamin podamy wkrótce.

Akcję Oddaj krew z kablówką będziecie mogli śledzić NA ŻYWO za pośrednictwem Telewizji Proart i portalu wlkp24.info. Na antenie pojawimy się o godzinie 9.00 i zostaniemy z Wami aż do 16.00.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick