Od poniedziałku zmiany w rozkładzie jazdy

0
Jeśli korzystasz z komunikacji miejskiej, musisz liczyć się ze zmianami w rozkładzie jazdy. Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim opublikował na swoim fanpage'u korekty dotyczące kilku linii autobusowych. Warto się z nimi zapoznać.

Zmiany, o których mowa weszły w życie w poniedziałek 3 września. O trzy minuty szybciej będzie kursował autobus z Zacharzewa (linia nr 13) i wyruszy o godz. 9:00, a nie jak do tej pory o 9:03. „W dni nauki szkolnej kursować będzie od ul. Południowej przez Wrocławską, Brzozową, Staroprzygodzką, Osiedlową oraz Wrocławską do pętli. Obowiązywać będą przystanki: „Wrocławska-Południowa” (w kierunku miasta), „Staroprzygodzka szkoła” oraz „Staroprzygodzka dyskoteka”. Nie będą obowiązywać natomiast przystanki: „Wrocławska osiedle” oraz „Wrocławska-Południowa” (w kierunku Przygodzic) – czytamy w komunikacie MZK.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Kurs z godz. 9:37 z przystanku „Wrocławska Janków PKP” zostanie przesunięty na 9:45. Zmiany czekają też kursy popołudniowe. O godz. 14:00 oraz 16:00 z przystanku „Wrocławska Janków PKP” zostaną przesunięte na 14:25 i 16:15 w okresie szkolnym. „W dni nauki szkolnej kursować będą od pętli przez ul. Wrocławską, Osiedlową, Staroprzygodzką, Brzozową oraz Wrocławską do ul. Południowej. Obowiązywać będą przystanki: „Staroprzygodzka dyskoteka” oraz „Staroprzygodzka szkoła”. Nie będzie obowiązywał natomiast przystanek „Wrocławska osiedle” – informują przedstawiciele miejskiej spółki.

Zmiany nie ominą także linii nr 15. W dni nauki dotychczasowy kurs o 7:05 z Zacharzewa do Przygodzic zostanie przesunięty na 7:00. Zmianie ulegnie również jego trasa. „Od ul. Głogowskiej autobus kursować będzie przez ul. Chopina, Al. Powstańców Wielkopolskich, ul. Ledóchowskiego, Śmigielskiego, Paderewskiego, Strzelecką, Klasztorną, Kamienną, Południową, Wrocławską, Brzozową, Staroprzygodzką (przystanki: „Staroprzygodzka szkoła” oraz „Staroprzygodzka dyskoteka”), Osiedlową, Wrocławską i dalej po aktualnej trasie” – czytamy na fanpage’u MZK.

Od dnia 03.09.2018r. do odwołania autobusy MZK S.A. korzystać będą z nowej pętli w miejscowości Smardów.W dni…

Opublikowany przez MZK Ostrów Wielkopolski S.A. Piątek, 31 sierpnia 2018

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick