Obwodnica Nowych Skalmierzyc zablokowana [ZDJĘCIA]

0
Fot. Czytelnik
Obwodnica Nowych Skalmierzyc jest zablokowana po zderzeniu czterech pojazdów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, jedna osoba trafiła do szpitala. Funkcjonariusze wyznaczają objazdy przez Nowe Skalmierzyce (dawną drogą krajową). Do wypadku doszło w poniedziałek po 18.00.

„Droga Ostrów – Kalisz zablokowana (na obwodnicy Skalmierzyc wypadek). Od strony Ostrowa policja kieruje przez Skalmierzyce” – informuje nasz Czytelnik. Funkcjonariusze rzeczywiście pracują na miejscu razem ze strażą pożarną i ratownikami medycznymi.

Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Jedną z hipotez branych pod uwagę jest tzw. „efekt domina”. Niewykluczone, że dystans pomiędzy autami był zbyt mały, co nie pozwoliło na bezpieczne wyhamowanie. Dokładne przyczyny wyjaśnia policja.

DK25 na wysokości Gniazdowa jest całkowicie zablokowana. Policja wyznacza objazdy przez Nowe Skalmierzyce (ul. Kaliską) i dalej ul. Wrocławską w Kaliszu.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jeśli jesteś świadkiem zdarzenia, poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.
Fot. Czytelnik

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick