DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Obejrzyj Galę Oscarów w PROMAX na CANAL+

Abonenci PROMAX już od godziny 0:30 będą mogli śledzić, co dzieje się na czerwonym dywanie. O godzinie 2:00 rozpocznie się transmisja na żywo prosto z Hollywood. W tym roku o prestiżową statuetkę Akademii walczy film „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy w kategorii najlepszy film zagraniczny. Oprócz polskiego filmu w tej kategorii nominowani są również „Ból i blask” Pedro Almodovara oraz „Parasite” w reżyserii Joon-ho Bong.

Harmonogram 92. Gali Oscarów:

0:30 – Oscary 2020 „czerwony dywan” + studio CANAL+
2:00 – gala oscarowa+ studio CANAL+
5:05 – „Pisarze. Serial na krótko” – serial produkcji CANAL+ – pozycja ta zostanie wyemitowana w przypadku przedłużenia gali.
Zakończenie: poniedziałek 6:00.

W poniedziałek 10 lutego o godzinie 22:30 zostanie wyemitowany skrót z gali oscarowej.

Każdy Abonent PROMAX już teraz może zakupić Pakiet CANAL+ w specjalnej promocyjnej cenie za jedyne 45 zł miesięcznie. W oscarowym studiu CANAL+ dziennikarze filmowi Karolina Korwin-Piotrowska i Błażej Hrapkowicz na bieżąco będą komentować, co dzieje się na czerwonym dywanie oraz w Dolby Theatre.

Film „Boże Ciało” zdobył m.in. Złote Lwy oraz Nagrodę Label Europa Cinemas w Wenecji. Historia filmu oparta jest na faktach i opowiada historię Daniela, który podczas pobytu w poprawczaku przechodzi przemianę i pragnie zostać księdzem. Zostaje wcześniej warunkowo zwolniony i zaprzyjaźnia się z miejscowym proboszczem. Pod jego nieobecność zaczyna pełnić posługę kapłańską, a jego metody ewangelizacji dzielą mieszkańców. Tymczasem w miasteczku pojawia się dawny kolega Daniela z poprawczaka. Sytuacja sprawia, że chłopak znajduje w życiu nowy cel, który postanawia za wszelką cenę zrealizować, nawet jeśli jego tajemnica miałaby wyjść na jaw.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz