Obejrzyj Galę Oscarów w PROMAX na CANAL+

0
W najbliższą niedzielę odbędzie się 92. Ceremonia wręczenia Oscarów. Wszyscy Abonenci PROMAX będą mieli możliwość obejrzenia gali na żywo prosto z Hollywood dzięki otwartemu pasmu CANAL+ w PROMAX.

Abonenci PROMAX już od godziny 0:30 będą mogli śledzić, co dzieje się na czerwonym dywanie. O godzinie 2:00 rozpocznie się transmisja na żywo prosto z Hollywood. W tym roku o prestiżową statuetkę Akademii walczy film „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy w kategorii najlepszy film zagraniczny. Oprócz polskiego filmu w tej kategorii nominowani są również „Ból i blask” Pedro Almodovara oraz „Parasite” w reżyserii Joon-ho Bong.

Harmonogram 92. Gali Oscarów:

0:30 – Oscary 2020 „czerwony dywan” + studio CANAL+
2:00 – gala oscarowa+ studio CANAL+
5:05 – „Pisarze. Serial na krótko” – serial produkcji CANAL+ – pozycja ta zostanie wyemitowana w przypadku przedłużenia gali.
Zakończenie: poniedziałek 6:00.

W poniedziałek 10 lutego o godzinie 22:30 zostanie wyemitowany skrót z gali oscarowej.

Każdy Abonent PROMAX już teraz może zakupić Pakiet CANAL+ w specjalnej promocyjnej cenie za jedyne 45 zł miesięcznie. W oscarowym studiu CANAL+ dziennikarze filmowi Karolina Korwin-Piotrowska i Błażej Hrapkowicz na bieżąco będą komentować, co dzieje się na czerwonym dywanie oraz w Dolby Theatre.

Film „Boże Ciało” zdobył m.in. Złote Lwy oraz Nagrodę Label Europa Cinemas w Wenecji. Historia filmu oparta jest na faktach i opowiada historię Daniela, który podczas pobytu w poprawczaku przechodzi przemianę i pragnie zostać księdzem. Zostaje wcześniej warunkowo zwolniony i zaprzyjaźnia się z miejscowym proboszczem. Pod jego nieobecność zaczyna pełnić posługę kapłańską, a jego metody ewangelizacji dzielą mieszkańców. Tymczasem w miasteczku pojawia się dawny kolega Daniela z poprawczaka. Sytuacja sprawia, że chłopak znajduje w życiu nowy cel, który postanawia za wszelką cenę zrealizować, nawet jeśli jego tajemnica miałaby wyjść na jaw.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick