Obdarowali Dom Dziecka w Ostrzeszowie. „Matko, co my z tym wszystkim zrobimy!” [ZDJĘCIA]

0
OSP Odolanów
Strażacy ochotnicy postanowili zostać w tym roku świętymi Mikołajami i zorganizowali zbiórkę darów, które trafiły do Domu Dziecka w Ostrzeszowie. Efekt akcji strażaków oraz darczyńców przerósł najśmielsze oczekiwania.

W zbiórce prezentów uczestniczyli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Odolanowie, Uciechowie, Raczycach. To oni nagłaśniali sprawę, by zebrać jak najwięcej podarunków.

Mieszkańcy nie zawiedli. W minioną sobotę remizy wypełniły się prezentami dla najmłodszych z ostrzeszowskiego domu dziecka. Do dzieci powędrowały m.in. rowery, pralka, słodycze, przybory szkolne, środki czystości i nowa szafa. – Wspólnymi siłami można zdziałać naprawdę wiele – napisał do nas Ariel, jeden z druhów z OSP Odolanów.

Po dotarciu na miejsce, pracownicy domu dziecka nie mogli wyjść z podziwu. – Matko, co my z tym wszystkim zrobimy! – mówili zszokowani.

– Radość dzieci była największą nagrodą. Mieliśmy okazję również spędzić trochę czasu razem z podopiecznymi domu dziecka. Chcielibyśmy podziękować wszystkim mieszkańcom wioski Uciechów oraz gminy Odolanów jak również wszystkim osobom spoza, które dołączyły się do zbiórki. Dziękujemy! – napisali strażacy OSP Uciechów na swoim fanpage’u.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick