O co powalczy Centra? Chcą być w górze tabeli

2
Wyjazdowym meczem ze Zjednoczonymi Trzemeszno piłkarze ostrowskiej Centry rozpoczynają dzisiaj nowy sezon w IV lidze. Ostrowianie są w roli spadkowicza, który chce walczyć o czołowe pozycje w czwartoligowym towarzystwie.

W trakcie letniej przerwy ostrowski zespół opuściło pięciu piłkarzy. To: Tomasz Adamiak, Dawid Kuczyński, Dariusz Reyer, Marcin Wandzel i Patryk Sikora. W ich miejsce w Centrze pojawili się dobrze znani zawodnicy: obrońcy Dawid Piróg i Łukasz Lewandowski oraz napastnik Tomasz Adamczyk.

W nowym sezonie jeszcze więcej szans na występy w czwartoligowych rozgrywkach otrzymają wychowankowie Centry. W kadrze znajduje się kilku utalentowanych zawodników, na których zamierza jeszcze mocniej postawić trener Mariusz Posadzy.

Nowy sezon zapowiada się bardzo interesująco. To będzie pierwszy rok funkcjonowania jednej grupy w czwartoligowych rozgrywek. W lidze zagra więc 20 zespołów. Emocji nie zabraknie.

Centra jest spadkowiczem z III ligi. Ostrowianie nie ukrywają, że mają ambitne plany i cele, które dotyczą walki o czołowe pozycje w czwartoligowym towarzystwie. Działacze po cichu liczą, że ich zespołów będzie w stanie włączyć się nawet do walki o awans.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick