DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Nudzisz się w domu? Wpadnij na Zębców!

Osiedle Zębców już od sierpnia stanie się miejscem międzypokoleniowej integracji. Wszystko w ramach wakacyjnych zajęć dla małych i dorosłych.

Chcąc walczyć z nudą i brakiem kreatywności mieszkańców, Stowarzyszenie „Przyjazny Zębców” od sierpnia będzie zapraszało na spotkania w świetlicy przy ul. Rataja 5 na cykl zajęć dla najmłodszych, ale też seniorów lub opiekunów dzieci.

Co jest w planach? Na początek dla dzieci cała masa planszówek i gier na świeżym powietrzu, zabawy z animatorką, ale też spotkania z ciekawymi osobami, m.in. z przedstawicielami służb mundurowych. W tym czasie dorośli będą mogli spędzić czas na tarasie domku przy Rataja 5 i wypić kawę, poczytać książki w małej czytelni, ale też np. skorzystać z siłowni zewnętrznej.

Przedstawiciele Stowarzyszenia „Przyjazny Zębców” zapewniają, że to doskonała szansa na sąsiedzką integrację, ale też spędzenie czasu w kreatywny sposób i pod wzajemną „opieką”. Obowiązywać będą zapisy, których można dokonywać w siedzibie Klubu Seniora przy ul. Rajata 5. Dyżury członków Stowarzyszenia pełnione są w dni robocze od 12:00.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • M
    M

    wtorek, 9 lipca, 2024

    Pani radna – gdzie podziały się ławki z przyległego sadu? Czyżby komuś przeszkadzała przesiadująca na nich młodzież ?

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz