DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Nowy trener Centry Ostrów Wielkopolski poprowadził pierwszy trening drużyny

Lato 2021 jest czasem dużych zmian. Rzadko się zdarza, że oba ostrowskie kluby piłkarskie zmieniają trenerów w tym samym czasie. Tak właśnie się stało. Po tym, jak Grzegorza Dziubka zastąpił Piotr Konstanciak, powracający na ławkę trenerską Ostrovii 1909, zmiana na stanowisku trenera zaszła także w Centrze Ostrów Wielkopolski. Po pięciu latach Mariusz Posadzy zdecydował się odejść, a zastąpił go Michał Kosiński.

– Prezes Centry zadzwonił do mnie z pytaniem, czy nie byłbym zainteresowany prowadzeniem Centry. Długo się nie zastanawiałem, bo przeskok z A klasy do IV ligi to spore wyzwanie, które biorę na klatę – mówi Telewizji Proart Michał Kosiński, nowy trener ostrowskiego zespołu.

Klub rozpoczyna nowy rozdział wraz z początkiem przygotowań do sezonu 2021/22. To także nowy początek w związku ze zmianą trenera. Piłkarze Dają mu czystą kartę, są ciekawi jego podejścia i sposobu zarządzania drużyną. Mają nadzieję, że wszystko potoczy się w dobrym kierunku i Centra dalej będzie walczyć o jak najwyższe miejsca w wielkopolskiej IV lidze, do czego przyzwyczaiła kibiców w ostatnich latach.

– Jestem dobrej myśli. Z tego, co widzę, wszystko powinno być w porządku – mówi Michał Sztok, obrońca Centry. – Osobiście nie znałem wcześniej tego trenera. Na pewno jest to świeża krew. Nowy trener się przyda, myślę, że będzie też to dla nas impuls – dodaje Jakub Michalski, kapitan Centry Ostrów Wielkopolski.

Zespół rozegra w okresie przygotowawczym cztery sparingi. Na początek rywalami będą Pogoń Nowe Skalmierzyce i Victoria Ostrzeszów.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz