Nowy termin odwołanego meczu z Orłem Łódź [WIDEO]

Speedway Ekstraliga w najnowszym komunikacie podała nowy termin zaległego spotkania 5. rundy Metalkas 2. Ekstralligi, który został przerwany w minioną sobotę po szóstym biegu. Drugie podejście do meczu Arged Malesy Ostrów z H. Skrzydlewska Orłem Łódź już 7 czerwca (piątek) o godz. 18:00 na Stadionie Miejskim.

Przypomnijmy, że Orzeł Łódź przyjechał do Ostrowa Wielkopolskiego w minioną sobotę po pierwsze ligowe zwycięstwo. Wszystko układało się po myśli gości, którzy nawet prowadzili 15:9. Zawody jednak przerwano po szóstym biegu, przy prowadzeniu przyjezdnych 20:16 z powodu mocnych opadów deszczu. Po chwili, sędzia meczu nakazał przeprowadzenie prac torowych, które miały umożliwić wznowienie spotkania. Po godzinie spadł kolejny deszcz i mecz został przełożony.