Nowicki nowym trenerem Jaroty Jarocin

2
Dobrze znany kibicom futbolu w naszym regionie Marek Nowicki został nowym trenerem Jaroty Jarocin. Na stanowisku szkoleniowym zastępuje Marcina Woźniaka. Nowicki był już kandydatem do objęcia posady w JKS-ie jesienią zeszłego roku. Wtedy jednak rozmowy nie zakończyły się powodzeniem. Dzisiaj tymczasem doszło do podpisania umowy.

Marcin Woźniak stanowisko trenera w jarocińskim zespole objął pod koniec września 2017 roku. W zakończonym niedawno sezonie poprowadził Jarotę w 26 ligowych meczach. Pod jego wodzą zespół JKS-u zanotował 9 zwycięstw, przy 8 remisach i 9 porażkach. Teraz Zarząd Jaroty postanowił pożegnać się z tym szkoleniowcem.

Nowym szkoleniowcem jarocińskiego klubu został Marek Nowicki. To postać doskonale znana kibicom futbolu w naszym regionie głównie z pracy z zespołem Ostrovii oraz Piastem Kobylin. No i właśnie szkoleniowcem tej drużyny był w rundzie wiosennej. Teraz Marek Nowicki poprowadzi jarocińskich piłkarzy.

Marek Nowicki to 47-letni szkoleniowiec, który już wcześniej kilka razy był przymierzany do pracy w Jarocie. Trenerem został jednak dopiero dzisiaj. Nowy szkoleniowiec JKS-u to człowiek bardzo ambitny, który zawsze wiesza sobie wysoko poprzeczkę.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. ………………………………………………………………
    szepeta ,damian czech (migdałek) juz sie syzkują na wazelinke w strone marka

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick