Nowi prezesi w ostrowskich spółkach. Zmiany od 4 października

18
Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Ostrowie Wielkopolskim z nowym prezesem. Z funkcji tej został odwołany Zenon Musialski. W ten sposób nie stracił jednak definitywnie fotela prezesa, bowiem szefować będzie gdzie indziej. Zmiany wchodzą w życie 4 października.

– Rada Nadzorcza MZGM odwołała Zenona Musialskiego z prezesa zarządu. Został on powołany na prezesa spółki CRK Energia i zostały mu wytyczone nowe zadania związane z realizacją działań w tej spółce – mówi Marek Karolczak, prezes zarządu Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. w Ostrowie Wielkopolskim.

Zmiany zostaną wprowadzone 4 października. Nowy kandydat w spółce MZGM to Maciej Zuchowski.

redaktor wlkp24.info
hanna.olejnik@tvproart.pl

18 KOMENTARZE

  1. Maciuś w tym wieku nie ryzykuj raczkować na politycznych stołkach. Może te stołki dochodowe ale niezbyt wysokie a strasznie chybotliwe.

  2. Chodzi po mieście taki jeden Włodzio N. Bardzo chciałby popracować, ale na jakimś eksponowanym stanowisku. Podobno już nie kocha PiS. Może jemu coś pani prezydent? Wydział Edukacji np?

  3. Dupiak na miejsce Maliniaka, a Maliniak w maliny. Na nowym stanowisku, oczywiście bardzo odpowiedzialnym prezes będzie mieć więcej czasu na rozwożenie ciastek. Ludzi pod komendą mniej to i czasu więcej.

  4. Pani prezyden naprawdę aż tak musiała się pani odwdzięczyć pani Zuchowskiej i wstawić na stanowisko prezesa mzgm jej męża to już się w głowie nie miesci co pani wyprawia i tego nikt nie widzi że to jest przekręt i opozycja na to pozwala naprawdę szok nie ma już prawa w naszym mieście są tylko.układy Zuchowska niezą posadkę załatwiła mężowi

  5. To tak jak w zabawie gdzie chodzi się wokół krzeseł, których jest o jedno mniej niż uczestników. Szkoda tylko że jak był w MZGM to potrafili razem z Radcą prawnym sprzedawać mieszkania z udziałami we wspólnotach, w sposób jaki uniemożliwiał wejście nowych właścicieli w posiadanie tych udziałów. Czy to było bezprawne i czy nowym właścicielom należą się wielotysięczne odszkodowania rozstrzygną wkrótce sądy. Należało więc jak najszybciej pozmieniać kadry, aby próbować pozbyć się odpowiedzialności!

  6. Zenek myt a Pawełek W już lody kręci oj Pawełku ten zenek ci nie pasował miał swoje zdanie a teraz ten ci pasuje bo co file Latacz i oczy mu myślisz Czekam kiedy Ciebie myt

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick