DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Nowe wydanie "Twój Problem Nasza Sprawa" od dzisiaj tylko w TV Proart

W 1979 roku na trasie Górzno-Kościelna Wieś w powiecie ostrowskim powstała asfaltowa droga, która przykryła tak zwane kocie łby. Czterdzieści lat temu dla lokalnej społeczności było to ogromne wydarzenie. Nikt jednak nie spodziewał się, że czas jakby zatrzyma się w miejscu. Minęły 4 dekady a droga jest wręcz w opłakanym stanie, co sami państwo za moment zobaczą. Mieszkańcy kilku wsi jednoczą siły i powiatowi wytaczają prawdziwą batalię, przedsiębiorcy zapowiadają nawet likwidację swoich firm z uwagi na fatalny dojazd do nich. W programie „Twój Problem Nasza Sprawa” już po raz drugi na prośbę mieszkańców dziennikarze pojęli interwencję. Pierwszy reportaż Telewizja Proart wyemitowała w marcu 2018 roku. Tym razem jednak już sami mieszkańcy podejmują radykalniejsze kroki.

Z kolei mieszkańcy ulicy Pogodnej w Ostrzeszowie z dnia na dzień zostali poinformowani, że w ich sąsiedztwie ma powstać maszt telekomunikacyjny. Wieżę z antenami do przesyłania sygnału telefonii komórkowej ma dzielić od zabudowań zaledwie kilkanaście kroków. Na razie starostwo powiatowe nie wydało ostatecznego pozwolenia na budowę masztu, ludzie piszą petycje. Starostwo gra na czas, a mieszkańcy wierzą, że wieża nie powstanie w ogóle.

„Twój Problem Nasza Sprawa” od dziś na antenie Telewizji Proart. Dziś emisję zaplanowano na godzinę 23:20. Kolejne powtórki:

2. marca godzina 9:00
3. marca godzina 11:50
4. marca godzina 10:00
5. marca godzina 10:00, 16:00
6. marca godzina 16:20

W imieniu wydawcy magazynu zapraszamy także do kontaktu, jeśli mają Państwo problem z pozoru nie do rozwiązania lub ciekawy czy też ważny temat do przedstawienia. Tematy można zgłaszać bezpośrednio w redakcji przy ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim, dzwoniąc pod numer telefonu (62)735-22-22 lub mailowa na adres tpns@tvproart.pl

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz