Nowe wieści z bocianich gniazd

4
Niestety, w dzisiejszym odcinku "Raportu z bocianich gniazd" nie mamy dla Was samych dobrych wiadomości. Co prawda pisklaki z Przygodzic i Lewkowa mają się świetnie, ale gniazdo w Raszkowie nie wygląda już tak samo, jak przed tygodniem. Żeby jednak nie było tak smutno, pokażemy, jak Profesja próbuje nakarmić swoje bocianie dzieci... pewnym małym zwierzątkiem. Jakim? Zdradzimy w najnowszym wydaniu bocianiego raportu tuż po Wydarzeniach Telewizji Proart o 17.20, 20.00 u 22.30. Bądźcie z nami!
redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. A to co znowu sie stało kolejny w gniazdku leży mały bociek martwy ,został tylko jeden bocianek ,- oj smutno się zrobiło .

  2. Ile można męczyć temat bocianów? Retransmisje (bo na żywo coś trafić to jak wygrać w totka) można pooglądać sezon dwa, ale co roku w kółko to samo? Złoży jaja, ile, czy w ogóle. Wyklują się, przetrwają, czy nie, zadźgają się same czy przyjdzie kataklizm? Tania rozrywka niczym Big Brother, no ile można?;)

  3. Czy można było by tego martwego bocianka wyciągnąć z gniazda i zbadać ,co się wydarzyło ,ze tyle bocianków z tego gniazda w Raszkowie ginie ? Aż nie wiarygodne ,co się mogło stać ,myśle że nikt nie otruł tych małych ? było 6 jaj ,5 bocianków się wylęgło i została jedna sierotka , może by się ktoś zainteresował tym co się wydarzyło w tym gniazdku. Te bociany które zaczęły zdychać były już duże , pogoda im sprzyjała ,więc jaki to mógł być powód ,ze jeden po drugim zaczęły zdychać ???? ciekawa sprawa

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick