Nowe Skalmierzyce. Wygrał kabriolet na festynie [ZDJĘCIA]

2
Fot. Czytelnik
Takiej imprezy w Nowych Skalmierzycach nie było już dawno. Festyn, podczas którego do wygrania był kabriolet, cieszył się dużą popularnością.

Gwiazdą koncertu był legendarny zespół Happy End. Jego członkowie rozgrzali publiczność, śpiewając największe hity, jak „Słoneczna Kalifornia” i „Jak się masz, kochanie”.

Fani disco polo tańczyli natomiast do piosenek grupy Jumper, a po koncercie mieli możliwość zrobienia wspólnych zdjęć, zdobycia płyt i autografów. Swoje umiejętności pokazał także iluzjonista. Można było obejrzeć też występy dzieci i młodzieży ze szkół oraz zespół parafialny Boże Iskierki. Na imprezę wpadł też Miś Tedy Eddie, który uczył najmłodsze dzieci angielskiego. Nie brakowało dmuchanych zamków, przejazdów kucykiem i bryczką oraz stoisk gastronomicznych dla tych, którzy prócz dobrej zabawy, lubią też dobrze zjeść.

ZOBACZ TEŻ: Ich Troje zrobili show. Zobacz relację z koncertu!

Wielu czekało z niecierpliwością na loterię fantową, w której główną nagrodą był peugeot 207 cc w wersji cabrio. Oprócz niego można było wygrać m.in. skuter, telewizor, lodówkę, pralkę i odkurzacz. Auto trafiło w ręce mieszkańca Nowych Skalmierzyc. W ubiegłym roku samochód uszczęśliwił jedną z mieszkanek tej miejscowości.

Głównymi pomysłodawcami i organizatorami festynu byli ksiądz proboszcz Zbigniew Króczyński i wikariusz Łukasz Rau. Zebrane podczas festynu pieniądze, zostaną przeznaczone m.in. na remonty kościołów. Dzięki datkom z poprzedniego roku przeprowadzono prace przy Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wyremontowano dach i zrobiono nową elewację. Świątynia została odmalowana, a na wieży wymieniono zegary. Uporządkowano też plac przy kościele i plebani. Pojawiło się również nowe oświetlenie na zewnątrz.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jesteś świadkiem zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick