Nowe radiowozy dla ostrowskiej policji

1
Dwa nowe radiowozy otrzymali policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego. Zasilą one flotę ponad 40 pojazdów. Oba samochody kosztowały ok. 90 tys. zł. Część kosztów pokryły samorządy miasta Ostrowa Wlkp. i gminy Ostrów Wlkp., ale swoją cegiełkę dołożyła także Komenda Główna Policji.

Nowe pojazdy zostały poświęcone i przekazane funkcjonariuszom na terenie komendy. Jeden z nich jest w pełni oznakowanym radiowozem i będzie służył dzielnicowym, a drugi jest nieoznakowany i ma być wykorzystywany do innych celów.

Kapelan ostrowskich policjantów ksiądz kanonik Maciej Wyzujak życzył funkcjonariuszom bezpiecznej jazdy i służby, a mł. insp. Piotr Wilkowski, p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wlkp. podziękował wszystkim, którzy wsparli finansowo zakup nowych radiowozów. – Tego typu przedsięwzięcia świadczą nie tylko o bardzo dobrze układającej się współpracy samorządów z Komendą Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Jest to także wyraz dbałości władz miasta i gmin o bezpieczeństwo lokalnej społeczności – powiedział.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick