Nowe przejście dla pieszych na „Zielonym Rynku”

8
Piesi przechodzący przez ul. Plac 23 Stycznia w Ostrowie Wielkopolskim na wysokości tzw. Zielonego Rynku to nagminny widok. Właściwie nie ma godziny, żeby ktoś nie przekraczał jezdni w tym miejscu. Do tej pory każdy, kto się na to decydował, narażał się na mandat, ponieważ przechodzenie w tym miejscu było niedozwolone. Do dzisiaj. Właśnie namalowano pasy. Od teraz przechodzenie z Zielonego Rynku w kierunku rynku i odwrotnie będzie całkowicie legalne.

Na wysokości nowego przejścia dla pieszych wymalowano także „kopertę”, która oznacza zakaz parkowania. Taksówkarze wykorzystujący pas z kostki brukowej wytyczony po lewej stronie jezdni, mają teraz trochę mniej miejsca do zaparkowania.

Czy stworzenie przejścia dla pieszych w tym miejscu jest dobrym pomysłem? Piszcie w komentarzach!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. To jeżeli od deptaku czyli kolejowej do raszkowskiej są 4 przejścia to ja poproszę o dodatkowy pas ruchu dla samochodow

  2. Cały Plac 23 Stycznia to jest „zielony rynek”! Trochę rozeznania panie Matyszczak! Nazwa „zielony rynek” jest znana od dawien dawna, oznacza cały plac i nie ma czegoś takiego jak przejście przez Plac 23 Stycznia na wysokości zielonego rynku.

  3. Moim zdanie przejście dla pieszych w tym miejscu bez sygnalizacji świetlnej jest nieuzasadnione . KŁADKA BYŁABY LEPSZA !!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick