Nowe odkodowane kanały w PROMAX!

0
Majówka zapowiada się iście telewizyjnie, z najlepszymi kanałami bez dodatkowych opłat. PROMAX odkodował właśnie dla abonentów CANAL+ Dokument oraz FOX HD, Nat Geo People HD, National Geographic HD, Nat Geo Wild HD oraz Animal Planet HD.

Aż sześć kanałów dostępnych zupełnie za darmo! To niespodzianka, którą przygotowała dla Abonentów firma PROMAX. Każdy z tych kanałów to dawka niesamowitych emocji, rozrywki, wiedzy oraz zaskakujących wydarzeń. Coś dla siebie znajdą nawet ci, których wyszukane gusta naprawdę trudno zaspokoić.

FOX – Supermocna Majówka z hitami Marvela

Specjalnie na majówkę FOX przygotował niesamowity maraton z superbohaterami ze studia Marvel. Zobaczymy kinowe hity:

  • Kapitana Amerykę: Pierwsze starcie (1 maja o 16:00, 2 maja o 21:30)
  • Avengers (1 maja o 18:30, 2 maja o 16:00)
  • Avengers: Czas Ultrona (1 maja o 21:15, 2 maja o 18:45, 3 maja o godz. 16:00)
  • INHUMANS (premiera: niedziela 3 maja godz. 18:00)

Inhumans to amerykański serial stworzony na podstawie komiksów wydawnictwa Marvel Comics autorstwa Stana Lee i Jacka Kirby’ego, opowiadający o fikcyjnej rasie superludzi. Gdy władca potężnych suberbohaterów mieszkających na Księżycu zostaje zdradzony przez własnego brata, Rodzina Królewska ucieka na Ziemię, w wyniku czego losy Ziemian i bohaterów wiążą się na zawsze. Nieoczekiwana styczność nieludzi z ludzkością może uratować całą planetę.

National Geographic

Megastadiony

Premiery w czwartki od 14 maja o godz. 21:00

Dla wszystkich fanów piłki nożnej, którzy nadal nie mogą pogodzić się z odwołaniem Euro 2020, National Geographic przygotował ekscytujący tour po 12 stadionach, na których już za rok odbędą się wyczekiwane mistrzostwa! W serii „Megastadiony” odwiedzimy m.in. Aviva Stadium w Dublinie, baskijski Estadio de San Mamés, legendarny Wembley czy rozsławioną za sprawą Roberta Lewandowskiego Allianz Arenę.

National Geographic Wild

Koronawirus według zwierząt

W czasach pendemii warto podejrzeć, jak z tą trudną sytuacją radzą sobie zwierzęta. National Geographic Wild przygotował serię śmiesznych, ale bardzo przydatnych filmików z poradami, np. od pingwinów czy gęsi.

NAT GEO People

Najdziwniejsze smaki Azji

Soboty od 16 maja od godz. 15:00

Zapalona podróżniczka Rosalyn Lee (znana również jako Rozz) wybiera się w poszukiwaniu najbardziej dziwacznych smaków do Azji. Od oślizgłych robaków bagiennych po przysmaki z krokodyla, Rozz kosztuje najbardziej wymyślnych lokalnych potraw w Japonii, Wietnamie, Kambodży, Tajwanie, Tajlandii, Korei, Indonezji i na Filipinach. Odkrywa też historie stojące za tym dziwacznym menu. Czy to egzotyczne jedzenie uliczne, tradycyjne dania, czy nawet haute cuisine, Rozz jest gotowa spróbować wszystkiego!

Ostatnim odkodowanym kanałem majówkowym prezencie od PROMAX jest CANAL+ Dokument. On także będzie dostępny od 1 do 31 maja. To unikatowy kanał dokumentalny bez reklam, który przedstawia niezwykłe historie zwykłych ludzi. Szukasz inspiracji? Jesteś zainteresowana różnorodnością współczesnego świata? Nie mogłaś trafić lepiej! Tutaj poznasz nieznane fakty, sensacyjne odkrycia i weźmiesz udział w ekstremalnych wyprawach do najdalszych zakątków ziemi. Poznasz ludzi podejmujących trudne wyzwania i realizujących marzenia.

CANAL+ Dokument emituje tylko premierowe filmy i serie dokumentalne w tym polskie programy wyprodukowane specjalnie dla CANAL+ Dokument, których nie zobaczysz na żadnym innym kanale.

Pełen dostęp do wszystkich kanałów CANAL+? Teraz Pakiet CANAL+ Prestige możesz zamówić za 45 zł miesięcznie! Zamów pod nr (62) 735 31 11.

Uwaga: W niektórych przypadkach kanał może pozostać zakodowany. Ma to związek z kwestiami technicznymi. Skala zjawiska nie powinna być jednak duża. Dekodery powinny zaktualizować się automatycznie, jeśli się tak nie stanie – PROMAX prosi o przeskanowanie pasma.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick