Nowacki ma zostać. Pedersen się zastanawia. Suchecki bez oferty

11
Wiem już, że w nowym sezonie w składzie MDM Komputery TŻ Ostrovia nie zobaczymy Kamila Brzozowskiego, który prawdopodobnie trafi do Polonii Bydgoszcz. Bardzo możliwe, że zespół biało-czerwonych opuści też kilku innych zawodników z obecnego sezonu. W Ostrovii ma zostać za to Kamil Nowacki.

-W Ostrovii czułem się bardzo dobrze. Poznałem tutaj wiele osób, ale naturalne jest, że na koniec sezonu wszystko sprowadza się do biznesu. Decydują liczby – mówi nam Bjarne Pedersen. Doświadczony Duńczyk ma za sobą dobry sezon. Szczególnie udana była dla niego końcówka ligi. Wiemy, że ostrowski klub w ostatnich dniach złożył Duńczykowi ofertę. Jak się jednak okazuje lepsze propozycje duński zawodnik otrzymał z innych klubów. Bardzo mocno o angaż Bjarne Pedersena zabiegają w drugoligowym Kolejarzu Opole.

Jak na razie propozycji pozostania w Ostrowie Wielkopolskim nie otrzymał Zbigniew Suchecki. – Są inne oferty, ale tej z Ostrowa jeszcze nie ma. Nie wiem, jakie są tutaj plany na kolejny sezon. Ja jednak podtrzymuję to, co mówiłem wcześniej. Chcę zostać w tym klubie – mówi nam Zbigniew Suchecki.

Ostrowskim działaczom bardzo mocno zależy na zatrzymaniu Kamila Nowackiego, który w 2019 roku miałby być liderem młodzieżowej formacji. Jak wiadomo utalentowany 18-latek jest zawodnikiem Stali Gorzów, z której dwukrotnie był wypożyczany do Ostrovii. Gorzowski klub zadecyduje więc o losie Nowackiego, ale już kilkanaście dni temu trener Stanisław Chomski poinformował Mariusza Staszewskiego, że Nowacki będzie mógł być wypożyczony ponownie do Ostrovii.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

 1. 12
  2

  Pani Ulo a jest Pani pewna że nie da w I lidze rady Sezon sezonowi jest nie równy …..A to jest junior więc może w przyszłym roku błyszczeć ….Ja tam nie przekreślam i nie jestem trenerem włodarzem,klubu Zostawmy osady po sezonie dobrze A jeśli Pani lepiej wie to niech Pani zaproponuje młodzieżowca i co najważniejsze niech jeszcze pani go sponsoruje….Miłego dnia

 2. 7
  9

  Nowacki to dobry ruch. Przekonać Bjarnego i ściągnąć Walaska i jeszcze Tarasienke. Gafurof niech odejdzie bo przestanę przyjeżdżać na mecze. Mam bliżej na Sparte ale kocham ostrowski żużel .

 3. 5
  1

  Klindt,Nowacki i Pedersen… Tylko ta trójka zawodników nadaje się do 1 ligi.Reszta powinna iść śladami Brzozy; niestety 2 liga to max dla nich.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick