Nowa biało-czerwona trybuna czeka na kibiców speedwaya

2
W Ostrowie Wielkopolskim do tej pory na każdym spotkaniu Nice 1. Ligi stadion wypełniony był po brzegi. Teraz na ostrowskim obiekcie będzie mogło zasiąść blisko dwa tysiące więcej kibiców, ponieważ kolejna trybuna została oddana do użytku i swoją premierę będzie mieć już w niedzielę podczas spotkania z Orłem Łódź.

Modernizacja kolejnej trybuny na stadionie miejskim rozpoczęła się na początku 2019 roku. To już trzecia trybuna, która została poddana modernizacji. Stadion zyskał blisko dwa tysiące nowych krzesełek. Przetarg na remont wygrała ostrowska firma PBO, która wywiązała się z umowy i oddała miastu gotową inwestycję zgodnie z terminem.

Ostrovia jest beniaminkiem Nice 1. Ligi Żużlowej co przełożyło się na bardzo wysoką frekwencję podczas meczów żużlowych. Kibice spragnieni speedwaya na wysokim poziomie dość licznie odwiedzają stadion miejski, tym bardziej że zespół jeździ bardzo dobrze, zapewniając sobie awans do fazy play off. Oddana kolejna trybuna podniesie teraz nie tylko komfort oglądanych meczów żużlowych, ale także poziom organizacyjny klubu.

Nie jest także tajemnicą, że wszystkie kluby żużlowe w dużej mierze wspierane są przez kibiców, którzy kupując bilety stają się sponsorami swoich drużyn. Nie inaczej jest w przypadku Ostrovii, która dzięki wyremontowanej trybunie będzie mogła zaprosić jeszcze większą liczbę widzów na spotkania ligowe.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Nagłośnienie powinno być zmienione już parę lat temu, moim zdanie tym trzeba się zająć, jestem pewien że wielu kibiców się ze mną zgodzi.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick