Nocny wypadek na DK36. Cztery osoby ranne [ZDJĘCIA]

0
Fot. Sebastian Kalak/pkr24.pl
Cztery osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło na DK36 na trasie Krotoszyn - Kobylin około godz. 4.00 z czwartku na piątek. W zdarzeniu wziął udział jeden samochód - BMW, który zakończył jazdę na poboczu.

Około godz. 4.00 strażacy z Krotoszyna otrzymali wezwanie do zdarzenia na wysokości miejscowości Romanów w powiecie krotoszyńskim (trasa Krotoszyn – Kobylin). Po dojeździe na miejsce okazało się, że na poboczu znajduje się rozbite BMW, którym podróżowały cztery osoby. – Po przybyciu na miejsce ustalono, że w wyniku zdarzenia drogowego cztery osoby zostały poszkodowane. Dwie z nich znajdowały się poza pojazdem, a dwie kolejne wewnątrz. Udzieliliśmy im kwalifikowanej pierwszej pomocy, a następnie przekazaliśmy zespołowi ratownictwa medycznego – informuje kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

ZOBACZ TEŻ: Śmiertelny wypadek w powiecie kępińskim. Nie żyje 63-latek

W zdarzeniu wziął udział jeden samochód. To BMW, które z uszkodzonym przodem oraz bocznymi drzwiami zatrzymało się na poboczu. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick