Nocne poszukiwania nie przyniosły efektu. Wznowiono akcję poszukiwawczą 90-latka

0
Fot. Fanpage "Szukamy i Ratujemy"
Wznowiono poszukiwania 90-letniego mężczyzny, który zaginął w okolicach Lewkowa-Osiedle. Mężczyznę w sobotę w nocy szukało kilkadziesiąt osób w tym policja wraz z psem tropiącym, straż pożarna oraz członkowie Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej "Szukamy i Ratujemy".

W sobotę późnym wieczorem informowaliśmy o tym, że w Lewkowie-Osiedle zaginął 90-letni mężczyzna. Akcję poszukiwawczą rozpoczęła ok. 20-osobowa Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza “Szukamy i Ratujemy”, a także straż pożarna i policja. Zaangażowano również psa tropiącego. Niestety, na nic się to zdało.

Nikt nie traci jednak nadziei, że uda się odnaleźć starszego mężczyznę. Na 9.30 przy cmentarzu w Lewkowie zaplanowano zbiórkę osób, które chcą pomóc w dalszych poszukiwaniach.

Kto jest poszukiwany?
90-latek, który wyszedł z domu i nie wrócił, jest szczupły, ma siwe włosy. Ostatnio był widziany w czarno-fioletowej koszuli w kratę, zielonym pulowerze i ciemnych dresowych spodniach. Na nogach miał granatowe bądź czarne buty.

AKTUALIZACJA – 10.36
Policja także bierze udział w poszukiwaniach. Jak udało nam się ustalić, strażacy nie zostali poproszeni o pomoc w tych działaniach.

Zbiórka o godzinie 9:30 przy cmentarzu w Lewkowie. Poszukujemy 90-letniego mężczyzny.

Opublikowany przez Szukamy i Ratujemy – Ostrów Wielkopolski Sobota, 1 września 2018

Nadal nie znaleziono także Tadeusza Mikołajczyka z Nowych Skalmierzyc, który zaginął 28 sierpnia.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick