DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

No Way - energia i gitarowe brzmienia na nowej płycie

Ostatni raz zespół No Way, czyli przygodzicko-krotoszyński kwartet można było zobaczyć i usłyszeć dosłownie kilka dni temu, na ostrowskim festiwalu „Wszyscy Śpiewamy na Rockowo”. No Way w przeglądzie młodych zespołów rywalizował o nagrody i uznanie jurorów. Brak wygranej nie podciął skrzydeł zespołowi, wręcz przeciwnie. Wiosenno-letnie koncerty bandu są już zaplanowane. Na koncertach plenerowych i nie tylko pojawiać będzie się oczywiście repertuar z najnowszej płyty zespołu zatytułowanej „Be Mine”. Można ją nazwać epką, bo to zaledwie 5 utworów, ale już w nich słychać charakter muzyków. – Mamy za sobą bardzo fajny koncert w ostrowskim Młodzieżowym Domu Kultury, przed nami jeszcze kilka innych. Po cichu liczymy, że uda się zagrać na „Więc Wiecu” w Krotoszynie. Wojtek Szuniewicz też nas wspiera, także powoli nastawiamy się, że i dla nas znajdzie się miejsce na krotoszyńskim rynku – mówi wokalista i frontman zespołu Janek Klupś.

Płyta to od A do Z dzieło chłopaków, podobnie jak pomysł na ich klipy. Powstały już dwa, oba realizowane w Krotoszynie oraz w gminie Przygodzice, czyli z rodzinnych stron członków zespołu. Na YouTube możemy już oglądać teledyski do utworu „Silence” i energicznego „Do Ciebie” [fragmenty z załączonym materiale video].

 

Energia młodości z nutą powagi i klasyki – tak opisują siebie Janek, Iwo, Piotrek i Jacek, czyli zespół No Way, który warto śledzić na letnich koncertach w regionie, gdzie także będzie można kupować debiutancką płytę. Odsyłamy też na Fanpage zespołu, gdzie na bieżąco będą pojawiać się informacje o koncertach No Way.

>> ZOBACZ FANPAGE ZESPOŁU NO WAY <<

Na antenie Telewizji Proart w 2017 roku ukazał się wywiad z Jankiem Klupsiem, wokalistą zespołu No Way. Wtedy był jeszcze członkiem grupy Lorem. Polecamy rozmowę POD TYM LINKIEM.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz