No Way – energia i gitarowe brzmienia na nowej płycie

0
Janek, Iwo, Jacek i Piotrek - każdy z nich urodził się z dobrym słuchem i poczuciem rytmu, a później mieli marzenie – wyjść na scenę, grać dla publiczności i porywać tłumy. I tak przedstawiamy Państwu młody, dobrze rokujący zespół No Way, który tworzą mieszkańcy Przygodzic oraz Krotoszyna. Swoją przygodę z muzyką zaczynali wcześniej w krotoszyńsko-przygodzickim zespole Lorem. Teraz muzycy stawiają na mniejszy skład i intensywniejsze brzmienia.

Ostatni raz zespół No Way, czyli przygodzicko-krotoszyński kwartet można było zobaczyć i usłyszeć dosłownie kilka dni temu, na ostrowskim festiwalu „Wszyscy Śpiewamy na Rockowo”. No Way w przeglądzie młodych zespołów rywalizował o nagrody i uznanie jurorów. Brak wygranej nie podciął skrzydeł zespołowi, wręcz przeciwnie. Wiosenno-letnie koncerty bandu są już zaplanowane. Na koncertach plenerowych i nie tylko pojawiać będzie się oczywiście repertuar z najnowszej płyty zespołu zatytułowanej „Be Mine”. Można ją nazwać epką, bo to zaledwie 5 utworów, ale już w nich słychać charakter muzyków. – Mamy za sobą bardzo fajny koncert w ostrowskim Młodzieżowym Domu Kultury, przed nami jeszcze kilka innych. Po cichu liczymy, że uda się zagrać na „Więc Wiecu” w Krotoszynie. Wojtek Szuniewicz też nas wspiera, także powoli nastawiamy się, że i dla nas znajdzie się miejsce na krotoszyńskim rynku – mówi wokalista i frontman zespołu Janek Klupś.

Płyta to od A do Z dzieło chłopaków, podobnie jak pomysł na ich klipy. Powstały już dwa, oba realizowane w Krotoszynie oraz w gminie Przygodzice, czyli z rodzinnych stron członków zespołu. Na YouTube możemy już oglądać teledyski do utworu „Silence” i energicznego „Do Ciebie” [fragmenty z załączonym materiale video].

 

Energia młodości z nutą powagi i klasyki – tak opisują siebie Janek, Iwo, Piotrek i Jacek, czyli zespół No Way, który warto śledzić na letnich koncertach w regionie, gdzie także będzie można kupować debiutancką płytę. Odsyłamy też na Fanpage zespołu, gdzie na bieżąco będą pojawiać się informacje o koncertach No Way.

>> ZOBACZ FANPAGE ZESPOŁU NO WAY <<

Na antenie Telewizji Proart w 2017 roku ukazał się wywiad z Jankiem Klupsiem, wokalistą zespołu No Way. Wtedy był jeszcze członkiem grupy Lorem. Polecamy rozmowę POD TYM LINKIEM.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick