Niezwykłe zabytkowe pojazdy na ostrowskim Rynku [ZDJĘCIA]

2
Na Rynku w Ostrowie Wielkopolskim zaparkowano zabytkowe pojazdy, ale nie tylko. Właściciele oldtimerów i youngtimerów zjechały się tam w ramach XVIII Ostrowskiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych.

Oldtimery i youngtimery zaparkowano na ostrowskim rynku. To znak, że mamy do czynienia z XVIII Ostrowskim Rajdem Pojazdów Zabytkowych. Cykliczne wydarzenie dla fanów motoryzacji rozpoczęło się o 11.00 na parkingu przy lodowisku miejskim, a zakończyło się właśnie na Rynku.

Posiadacze aut wyprodukowanych do roku 1991 mogli zaprezentować swoje pojazdy mieszkańcom miasta oraz innym uczestnikom rajdu. Część z aut była zabytkowa, inne jeszcze czekają, aż będą mogły dołączyć do tego wyjątkowego grona.

Zlot zgromadził sporo fanów motoryzacji, ale też przypadkowych przechodniów, którzy z zaciekawieniem oglądali pojazdy i zaglądali do środka, aby zobaczyć, jak bardzo różnią się od tych, które można na co dzień spotkać na polskich drogach.

Nie tylko duch motoryzacji unosił się nad ostrowskim Rynkiem. W związku z konkursem elegancji dla załogi w stroju z epoki można było się także przenieść w czasie pod względem modowym o co najmniej kilkadziesiąt lat.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda że informacje o takich wydarzeniach pojawiają się po imprezie. Brakuje w wlkp24.info rubryki „Co, gdzie, kiedy”.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick